szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - kto ma racje


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agunia
2005-07-22
Email
cześć dziewczyny mam problem: nie mam m-c od 01,05,2005 po wizycie lekarz stwierdził ciążę 8 tyg. a badania były negatywne co o tym sądzić pomóżcie kto ma rację Dzięki za odpowiedź pozdrawiam
renya
2005-07-23
08:00:47
Email
hej! a robiłaś test? zeby sie uspokoic idź może jeszcze do innego lekarza - zobaczysz co Ci powie... pozdrawiam i zycze powodzenia!
MoNiSiA
2005-07-23
08:53:29
Email
Wydaje mi się że lekarz może się pomylić. Ale też uważam że powinnaś zrobić test. W takiej ciąży (ok.8tygodniowej) spokojnie wyjdzie Ci odpowiedni wynik. Pozdrawiam i życzę szczęścia!
agunia
2005-07-23
13:49:43
Email
Dzięki za odpowiedzi ale byłam u dwóch gina i stwierdzili ciążę dali mi dufaston biore już go 2 tygodnie nic się nie dzieje tylko boli mnie prawy jajnik. testy mi też nie wychodzą ale z pierwszym dzieckiem też mi nie wychodziły chyba jestem jakaś inna co dalej czy czekać a jak wrazie to może polecicie mi dobrego lekarza z Warszawy Dzięki pozdrowionka
Muminka
2005-07-23
15:29:05
Email
aginia zrob z krwi hormon BHCG i to potwierdzi ciąze i tydzien!Jakie testy ci nie wychodza bo nie wierzę że masz niskią bete bedąc w ciązy a sikane mog a byc wadliwe .Jeszcze raz ci mowie zrób test B hcg z krwi i wszystko jasne i z tym do ginekologa to ci przepisze inne badania konieczne do wykonanioa w I trymestrze ciązy
agunia
2005-07-23
16:00:34
Email
Dzięki" ten test jest dokładniejszy niż zwykły test krwi czy to jest ten normalny ? Nie wiesz czy po braniu dufastonu jak wrazie braku ciąży powinnam dostać miesiączki,jeśli tak to po jakim czasie ? dzieki i pozdrawiam
Nusia
2005-07-23
21:51:47
Email
Na jakiej podstawie lekarze stwierdzili ciążę? Może zrób USG. Jeśli test z krwi wychodzi negatywnie to chyba niemożliwe żebyś była w ciąży. Przy braniu dufastonu miesiączki nie dostaniesz, dopiero po odstawieniu. Pozdrawiam
agunia
2005-07-23
22:23:45
Email
była powiększona macica USG nie wykazała zmian gina stwierdziła iż ciąża może być mała i jej nie można zlokalizować(6-8)tydzień.Nie mam żadnych innych mięśniaków badało mnie 2 ginia i każdy stwierdził ciąże ale jak jest to niewiem.Dzięki za odpowiedź bo się strasznie martwię co będzie dalej.Dufaston kazali mi brać przez 10-14 dni nie mam żadnych objawów miesiączki tylko wymioty,senność, drażliwość na zapach więc co mama robić dalej doradźcie ?DZIĘKI

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum