szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Cytologia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kasiula30
2005-07-22
Email
Hej Dziewczyny,Panie,Kobietki.... Może Któraś z Was wie co oznacza dla mnie i dla mego Bobaska wynik cytologii IIIa,lub przechodziła ciążę z cytologią IIIa?W ubiegłym roku miałam usuwany polip,potem cytologia była II.Teraz jestem w ciąży,prawdopodobnie 7 tydzien jak orzekła GIN i mam wynik III a?Z rozmową kazała poczekać do natępnej wizyty 05.sierpnia ale ja się b.niecierpliwię, bo wiem że w moim stanie nie można wykonać innych badan diagnostycznych i podjąc leczenia a bardzo chciałam tego Bobaska. Tak poza tym może Któras z Forum'owiczek ;) jest z Poznania i czuje sie nieco osamotniona i szuka bratniej duszy to z przyjemnością spotkam się,porozmawiam. Hej Kasiula
dominikasz
2005-07-22
15:08:42
Email
hej.Grupa IIIa w cytologii oznacza stan zapalny i w takim przypadku konieczne sa zwykle dodatkowe badania diagnostyczne.Nie zawsze jednak ten stan wpływa negatywnie na ciąże i często leczeniem tego zajmują sie lekarze dopiero po porodzie-tak było w przypadku mojej koleżanki.tAKŻE GŁOWA DO GÓRY.JAK WRÓCISZ OD LEKARZA TO DAJ ZNAK.
camorra
2005-10-04
20:15:22
Email
Witaj! ja wlasnie wrocilam od lekarza i okazuje sie ze mam ten sam problem, moja lekarka mnie nastraszyla dala jakies globulki i kazala przyjsc za trzy tygodnie faktycznie jest sie o co martwic? jestem w 8 miesiacu podobno o dzieko nie trzeba sie bac, ale ja to juz mam mieszane uczucia,a jak to teraz wyglada u ciebie ? napisz cos zawwsze lepiej miec do porownania inny punkt widzenia.... pozdawiam monia

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum