szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - bóle głowy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dominikasz
2005-07-18
Email
czesc dziewczyny z brzuszkami i bez-jestem teraz w 28tc i od paru dni non stop boli mnie glowa-cisnienie mam dobre bo sobie mierzylam .zastanawiam mnie jeden fakt ktory zbiegł sie z bólami glowy -znowu zaczelam od paru dni odczuwać lekkie nudności-czy to nie jakiś syganł a ?a moze te nudości są wlasnie przez tą bolącą głową-moze to migrena czy co.Apap brałam ale mi nie pomaga-macie jakieś sposoby?czy isc z tym do lekarza?w tamtym tygodniu bylam na kontroli i wszystkie wyniki były ok.
punta
2005-07-18
22:09:53
Email
Dla mnie w takich sytuacjach najlepszy był sen. Niestety to też nie zawsze działa. Myślę, że te mdłości mogą być spowodowane bólem głowy (u mnie się tak zdarza, że gdy mnie głowa boli to aż mnie mdli). Nic przyjemnego, ale najlepiej zapytaj lekarza. Myślę, że powinien ci coś poradzić. Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum