szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - a może ciąża???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anja
2005-07-15
Email
czesc dziewczyny mam pytanie otóz @ mi sie spoóźnia jakies 5 dni..wczoraj zrobilam test i wynik negatywny- nadal nie mam @ , brzuch mnie troche boli, troche jak na @ ale mniej (takie jakby ćmienie w podbrzuszu) piersi mam odrobine spuchniete tak jak na @ ale sutki mam b.duze?? czy to moze jednak swiadczyc o ciąży? poczekac pare dni i powtórzyc test?
anja
2005-07-15
09:25:07
Email
dodam ze kochałam sie z mężęm w ostatnim cyklu tylko parę razy -staramy sie o dzidziusia jednak gin stwierdził ze prawdopodobnie sa u mnie jakies zmn=iany hormonalne (przypuszcza ze podwyzszona Prolaktyna ) i skierowal mnie na badania hotmonow 3-4 dzien cyklu...ale cyklu nie mam narazie....?
MoNiSiA
2005-07-15
13:12:13
Email
Te objawy mogą świadczyć o ciąży, jednak wg mnie powinnaś jeszcze poczekać ze zrobieniem ponownego testu. Poczekaj kilka dni. Pozdrawiam i życzę pozytywnego wyniku testu :*
micka
2005-07-15
18:05:53
Email
ja zrobilam sobie dwa testy po 7 i 12 dniu od spodziewanej miesiaczki i wynik byl negatywny, zmartwilam sie bo rowniez staralismy sie z mezem o dzidziusia... jakiez bylo wiec moje zaskoczenie kiedy po trzech tygodniach nadal nie majac okresu zrobilam ponownie test i wynik byl pozytywny :)) teraz jestem juz w 34 tc. :). takze nic sie nie martw moze i u Ciebie bedzie podobnie i faktycznie zaczekaj jeszcze kilka dni z ponownym testem . pozdrowionka
anja
2005-07-18
10:19:31
Email
dziekuj dziewczynki za odpowiedzi:)) ale niestety @ nadeszla 7 dni spoźniona...trudno ...w następnym cyklu rozpoczynam starania ponownie-zyczcie mi szczescia i trzymajcie kciuki pozdrawiam
renya
2005-07-18
12:36:42
Email
Anja! Powodzenia! Mam nadzieje ze nastepnym razem jak sie do nas odezwiesz to ogłosisz radosną nowinę. Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum