szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Miałam straszny weekend


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Beth
2005-07-12
Email
Zdaje się, że przeszłam jakieś silne zatrucie pokarmowe, albo grypę żołądkową. Grypa jest bardzo prawdopodobna, bo 3 dni wcześniej podobne objawy miał mój mąż, a od wczoraj choruje mój ojciec. Zaczęło się w nocy z piątku na sobotę- potworny ból brzucha,wymioty, biegunka.Nie spałam prawie całą noc a rano mąż zadzwonił po karetkę, bo zaczęliśmy się poważnie niepokoić o maleństwo. Na szczęście piłam dużo wody, dostałam też leki rozkurczające i przeciwbólowe, więc mogłam zapanować nad wymiotami. Oj, w sobotę o świcie myślałam, że się przekręcę. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Wczoraj mój gin zbadał mnie, zrobił USG i wszystko jest bardzo dobrze. Okazuje się, że dzidziuś w 8 miesiącu jest silniejszy niż myslałam.Szczęście w nieszczęściu, że spotkało nas to właśnie teraz, kiedy już ciąża jest mocno zaawansowana.Pozdrawiam i życzę Wam dużo zdrowia.
emka
2005-07-12
10:30:18
Email
o matko! dobrze, ze juz wszystko ok. pozdrawiamy i zyczymy by zadne chorobska wiecej Was nie dopadaly.
Agata
2005-07-12
17:15:38
Email
Beth... trzymaj się w dobrym zdrowiu i oby żadne więcej choróbsko cię nie dopadało...pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum