szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - POMOCY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kluska
2005-07-06
Email
dzis bylam u mojego gina i powiedziala mi ze mam rozwarcie na 1 cm teraz sprawdzilam majtki i pojawil sie na nich śluz z krwia nie wiem co robic jestem troszke wystraszona bo termin mam na 30 lipca pokoj dla dzidziusia jeszcze nie przygotowany a tu lipa czy te objawy ktore mam moga swiadczyc o rychlym rozwiazaniu czy niekoniecznie jejciu mam isc jeszcze raz do gin czy poczekac nastepna wizyte powinnam miec za tydzien ....
dominikasz
2005-07-06
21:00:23
Email
hej dziewczyno.nie zastanawiaj sie tylko jedz do lekarza najlepeij na izbe przyjeć.prawdopodobnie odszedł ci juz czop śłuzowy który do tej pory zamykał ujscie szyjki na szczescie wody ci nie odeszły wiec pewnie to potrwa jeszcze ale lekarz musi to zobaczyć.trzymam kciuki.pa
emka
2005-07-07
01:24:16
Email
jedz do szptala, chcoc pewniej uz tam jestes, u mnie brunatny sluz oznaczał już pród. POzdrawiam
Anula
2005-07-07
01:28:12
Email
A u mnie ten śluz pojawił się badaniu.Chociaż do tego miałam regularne co 6 min. skurcze.Pojechałam wieczorem na prodówkę,mówili mi też, że to czop śluzowy.W nocy skurcze ustały i zamiast rodzić...przespałam całą noc a następnego dnia wypisali mnie do domu. Urodziłam 2 tygodnie później.Jedź do szpitala (chociaż pewnie juz tam jesteś).
kluska
2005-07-08
09:15:55
Email
dzeki dziewczyny za odpowiedzi na szczesie okazalo sie ze to pewnie ten czop ale narazie jeszcze nie rodze ale to pewnie kwestia czasu ....zycznie mi latwego porodu bo to chyba za niedlugo qrcze :))))pozdrawiam wszystkie mamusie przyszle i obecne
Maria
2005-07-08
11:52:07
Email
Ja z rozwarciem na 1.5 cm chodziłam 2 m-ce :) wszystkiego naj :))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum