szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - opadnięcie brzuszka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ila
2005-07-01
Email
Cześć!Chciałabym się zapytać czy zawsze opada przed porodem brzuszek, bo u mnie nic takiego nie nastąpiło, a to już w zasadzie 40 tydzień się zaczął! I jeszcze bardzo prosze napiszcie co to znaczy odczuwać skurcze? Czy to na całym brzuchu? Bo niektórzy piszą,że to twardnienie, a mój jest często i długo twardy, więc to nie to. Czasem odczuwam taki ból jak przed miesiączką, na dole brzucha - może to o to chodzi? Podzielcie sie dośwaidczeniami, z wkrótce mającą zostać mamą (po raz pierwszy) koleżanką. Wiem, wiem,że pewnie potem to już nigdy tych skurczów z niczym innym nie pomyle, ale póki co....nie wiem. Dziękuję z góry.
Julia
2005-07-01
12:26:42
Email
Ila jeśli chodzi o opadnięcie brzuszka, to czasem jest to mało zauważalne. Ja np. patrzyłam na siebie i nic specjalnego nie widziałam, a rodzina i znajomi też mieli różne wrażenia, jednym się wydawało, że opadł, innym że nie. Więc nic się nie martw. A co do skurczy, to te pobolewania podobne do bóli miesiączkowych to mogą być skurcze przepowiadające. Ja miałam takie bóle kilka razy w noc poprzedzającą poród. Następnej nocy jechałam do szpitala i rano urodziłam. Powodzenia!
talax
2005-07-02
18:31:23
Email
tak ila juz niedługo urodzi bo to jeden z I objawów
ila
2005-07-04
11:59:00
Email
Bardzo bym chciała,zeby tak było, mam takie bóle już czwartą noc z rzędu, w dzień dużo słabsze, albo wogle. Pozatym nic się nie dzieje, na szczęście dzidzia się rusza! Do uslyszenia!
anaisia
2005-07-04
14:28:53
Email
Mnie brzuch w ogóle nie opadł, a skurczy nie czułam chociaż były ogromne na KTG. Ale do czasu...:)Też myślę, że juz nie długo!
lena77
2005-07-05
10:55:41
Email
mnie tez brzuch nie opadl(byl maly-moze to ma jakies znaczenie?)tylko,ze mimo iz skurcze na KTG byly duze(ja ich nie czulam),maly za bardzo nie chcial wyjsc-a to pewnie wazne.
Anka74
2005-11-14
19:16:26
Email
Witam a ja jestem w 39 tygodniu pierwsza ciąża bole miesiaczkowe mialam tydzien temu przez 2 noce z rzędu po odstawieniu fenoterolu, brzusio moim zdaniem tez nie odpad dziś byłam u lekarza termin za 10 dni a do terminu nie ma szans urodzic wiec wszystko u wszystkich inaczej

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum