szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Boję się Pomozcie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
brydzia30
2005-06-30
Email
Dziewczyny pisze w imieniu innej dziewczyny bo ona juz chce wiedziec, a jest zalamana. Zrobila test i wyszlo ze jest w ciazy. Cieszyla sie z tego bardzo i nadal by chciala, ale nie wie czy wszystko ok, bo od dwoch dni ma ciemne uplawy i martwi sie czy wszystko ok. Idzie do lekarza w piatek. Poradzcie jej, bo ja nie wiem juz jak mam ja uspokajac.
monga28
2005-06-30
07:54:07
Email
Kochane ,do lakarza może się okazać za późno,z takimi objawami przyjmą ją w każdym szpitalu bez względu na porę,jeżeli sie boi o maleństwo ,nie należy zwlekać.
paren1
2005-06-30
11:08:11
Email
Ta koleżanka powinna pędem udać sie do lekarza czy szpitala. Za każdym razem jak tylko coś takiego się zaczyna dziać to chyba lepiej być przwrażlwionym niż potem żałować....
Eryka
2005-06-30
11:26:59
Email
Twoja koleżanka powinna jak najszybciej udać się na izbę przyjęć do szpitala. Tam przyjmą ją o każdej porze. Nie powinna czekać do piątku.
emka
2005-07-02
01:17:11
Email
Ja też uważam że natychmiast do lekarza dobrze byłoby się udać. Mam nadzieję ,że już tam dotarła Twoja znajoma i że wszystko ok. Pozdrawiam
talax
2005-07-02
18:35:56
Email
no i co z ta kolezanką

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum