szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jagoda podpowie-ciśnienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dominikasz
2005-06-28
Email
jestem w 25tc i wlasnie w ciazy obnizylo mi sie cisnienie czesto mam np 105/70 a poniewaz mialam kołatania serca i tzw częstoskurcz(lekarz mowi ze to po ciązy minie)lekarz przepisal mi Isoptin 2x dziennie.boje sie go troche brac bo on obniza cosnienie a ja i tak mam niskie teraz.wczoraj zauwazylam ze mam cisnienie 95/56(chyba po tym leku)czy to aby nie za niskie czy to bezpieczne bo jak narazie poprawy po tym leku nie ma a lekarz mowil ze wrazie braku poprawy mam zwiekszyc dawke.ja sie jednak boje.
Agata
2005-06-28
23:16:28
Email
dominikasz ja w ciąży też brałam Isoptin a potem zamienili mi go na Metocard (lek o podobnym działaniu) I moje ciśnienie w ciąży było bardzo, bardzo niskie np. 85/45, 90/40; 80/35. Tak...tak...takie miałam ciśnienie. Ale w sumie tak bardzo mi toniskie ciśnienie nie dokuczało..czasami byłam bardziej senna.
Jak masz jakieś wątpliwości to smiało pytaj swego lekarza prowadzącego ciąże....bo tylko on wytłumaczy ci wszystko jak nalezy - a przynajmniej powinien tak zrobić. Pozdrawiam cię serdecznie.
Jagoda
2005-07-04
22:36:33
Email
Ciśnienie dość niskie...
Z lekami ja bym bardzo ostrożnie tu postępowała, pod kontrolą.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum