szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wydzielina z piersi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dagmara
2005-06-26
Email
witam przyszłe mamy.Jestem w szóstym miesiącu i ostatnio zaczęła mi lecieć jakaś wydzielina z piersi.Jest przezroczysta i jest jej niewiele ale zostawia ślady np. na biustonoszu. Co to jest i czy to jest jakiś powód do niepokoju? Pozdrawiam
punta
2005-06-26
14:23:46
Email
To jest normalne u kobiety w ciąży. Wycieka ci po prostu siara- mleczko, którym później będziesz karmić. Mnie też podczas obu ciąż zalewało, zwłaszcza w nocy, kiedy ułożyłam się do snu na którymś z boków i docisnęłam pierś do łóżka. Zawsze pojawiała się mokra niespodzianka. No i trzeba było się przebierać.
Asteria
2005-06-26
17:43:02
Email
Punta ma jak najbardziej racje, jezeli nie jest tago za wiele to nie musisz nic stosowac, jezeli tak jak punta masz obfita wydzieline, kup sobie wkladki laktacyjne albo zwykla gaze i niczym sie nie przejmuj :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum