szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jechać czy nie jechać?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Basia
2005-06-25
Email
Witam! Jestem w 27 tc i mam do Was pytanko! Może mi pomożecie w podjęciu decyzji. W sierpniu chcę jechać na urlop nad morze. W związku z tym, że mieszkam we Wrocławiu to przede mną spory kawałek drogi. Chcemy jechać z mężem samochodem. Czy powinnam jechać w taką podróż? Będę wtedy w ósmym miesiącu. A jeżeli tak to głupio zapytam - czy będę mogła zanużyć pupkę w morzu? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pomóżcie!!!
MUminka
2005-06-25
22:09:21
Email
Wszystko będzie zależało od twojego samopoczucia w 8 miesiącu i jeśli lekarz nie będzie mial przeciwskazań to myśle że możesz jechać.Jednak z tym moczeniem w morzu to ja bym nie ryzykowała,obys nie złapała infekcjii dróg rodnych
punta
2005-06-25
22:35:06
Email
Zgadzam się z muminką: najpierw zapytaj lekarza i sama oceń czy czujesz się na tyle dobrze by móc przebyć taką podróż. A co do kąpieli w morzu to także ci odradzam.
kyja
2005-06-26
10:40:02
Email
zapytaj swojego gina co on na to-na wszelki wypadek weź ze soba książeczkę ubezpieczeniową i kartę ciąży:-).Ja też podróżowałam w ciąży, co prawda w 5 m-cu, ale za to daleko-Egipt, było ok;-)))życzę miłego wypoczynku:-)!!
Dagmara
2005-06-26
10:46:01
Email
ja w sobotę wróciłam z Rzymu a jestem w końcu 6 m-ca.Przed wyjazdem byłam u lekarza na badaniach bo leciałam samolotem i on sprawdzał mi m.in. szyjkę macicy.
Nusia
2005-06-27
15:32:24
Email
Ja jestem w 35 tyg. i ciężko mi przesiedzieć godzinę w samochodzie z klimą. Odradzam Ci takie podróże na tym etapie ciąży.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum