szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - obwód główki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agattos
2005-06-23
Email
witam, mam do Was ogromną prośbę. czy możecie mi wyhaśnić lub ocenić wynikbadań usg? jestem w 32 tygodniu i właśnie odbyłam badania usg. lekarz powiedział, że jest wszystko w porządku ale mnie zaniepokoił obwód główki który wykroczył poza dopuszczalna normę 321mm. jest to wynik odpowiedni dla 35tygodnia ciązy. czy ja panikuje czy rzeczywiscie jest się czym martwić? proszę o pomoc w tej sprawie. Dzięki z góry
Jagoda
2005-06-23
01:24:19
Email
Nie masz się czym martwić - jeśli lekarz powiedział, że ok, to ok.
Moja mała od początku miała obwód główki 2 tygodnie do przodu. Urodziła się o czasie, jest zdrowa jak rydz i duża - reszta ciała dogoniła głowę.
anaisia
2005-06-23
16:14:18
Email
Mój Tymcio miał zawsze za długie nogi a głowę za małą, np nogi były w 22 tyg, głowa w 20 a ja w 21, więc w sumie i tak się zgadzało:):):) A potem się wyrównało, nie martw się!
ala
2005-06-24
12:17:12
Email
Hej agattos. Wiesz u mnie jest podobnie.jestem w 37 tygodniu, a głowka odpowiada 40.Lekarz powiedział że wszystko ok. i że nic niepokojącego nie widzi, tyle tylko że może mi byc trudno urodzić i najlepiej zrobić jeszcze jedno usg przed samym terminem porodu i ewentualnie zastanowić się nad cesarskim cięciem, jeśli głowka nadal bedzie wyprzedzała resztę. Ja sobie tłumacze że wszystko bedzie dobrze, musi być. Jak się okazuje nie wszystkie maluszki rosną książkowo, ale powiem Ci szczerze że jak się tylko dowiedziałam o różnicy to od razu panikowałam,ale jak zaczęłam rozmawiać z innymi dziewczynami to wiem że to się zdarza.Pozdrawiam serdecznie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum