szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - plamienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kotka
2005-06-20
Email
Witam, jestem w bardzo wczesnej ciąży (ost.mie.09.05.2005- który to tydz./?)ale niestety zaczęłam plamić. Niby śladowe ilości ale zawsze to plamienie.Ciemnobrudna wydzielina pojawia sie przemiennie ze śluzem w koloże kawy z mlekiem z "kłaczkami" brunatnego śluzu.Lekarz kazał odpoczywać brać duphaston i przyjść jutro na wizytę.Wiem że plamienia się zdarzają ale ja straciłam ciążę w styczniu tego roku(także wczesną) i jestem przewrażliwiona. Mam już dwoje dzieci (11 i 9 lat)i nigdy wcześniej nie plamiłam .Byłam co prawda na podtrzymaniu ale powodem była kurcząca się macica. Potem wycięto mi jajnik - pojawiały sie notorycznie torbiele i byo o.k. Niestety pozornie, prawie rok staraliśmy się z mężem o kolejnego szkraba. W styczniu miałam zabieg a teraz znowu jestem w ciąży.Bardzo się denerwuję bo plamienie jest co prawda trochę inne od tamtego ale zawsze to plamienie.Może któraś z Was miała podobne przejścia?
kotka
2005-06-20
10:39:45
Email
Wszystkich przepraszam za bł.ort. w moim tekscie jestem dyslektyczką.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum