szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - zgaga


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kasiulka
2005-06-18
Email
Jestem w 7 tygodniu ciąży i od 3 tygodni czas mam zgagę! Czy macie jakiś pomysł jak jej zaradzić???
martuśka
2005-06-18
12:18:13
Email
cześć, kasiulka, ja jestem co prawda w 32tc ale zgaga dokucza mi od kilku mcy.mi pomaga picie mleka i jogurtów, czasem nawet biorę rennie ale sporadycznie.Ty musisz uważac na tekie spcyfiki bo jesteś na samym początku "drogi".Z domowych sposobów to słyszałam o siemnieniu lnianym wymieszany z ciepą przegotowaną wodą, ale nie sprawdzałam.pozdrawiam serdzecznie, tzrymaj się.
Doti
2005-06-18
13:07:56
Email
Witaj Kasiulka! Spróbuj migdałów lub orzechów laskowych -trzeba je mocno pogryżć aż do miazgi :-)Mnie pomagały..pozdrowienia
Jagoda
2005-06-18
13:11:20
Email
Mnie pomagało tylko mleko. Pod koniec ciąży wypijałam litr dziennie.
Eryka
2005-06-18
14:15:11
Email
Mnie również pomaga mleko. A tak w ogóle nie znoszę mleka. Mama mówiła mi, że już jako dziecko bardzo szybko przestałam go pić. Niestety tak jest do tej pory:( A wiem, że teraz w ciąży powinnam pić go dużo. Za to uzupełniam zapotrzebowanie w postaci bialego sera i śmietany. Dziewczyny mają rację: na zgagę pomaga właśnie mleko. Pozdrawiam:)
kasiulkaa
2005-06-20
08:00:27
Email
Dzięki za rady MAMUŚKI. Spróbowałam gryźć migdały. To faktycznie pomaga! Mleko też przyniosło mi ulgę :) Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum