szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - sklepy we wroclawiu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aureliasun
2005-06-14
Email
czesc mamuski , jesli sa jakies brzuchatki z wroclawia to dziewczyny znacie jakies fajne i nieeedrogieee ! sklepy ciazowe we wroclawiu? bo ja bylam w paru a ceny kosmiczne a rozmiarowka jak na brzuchatki anorektyczki, ja sama z siebie bylam pulchna i teraz jeszcze brzusio wiec potrzebuje tak 2 xl. i nic ciekawego nie ma a jak juz jest to taka cena ze mi sie slabo robi. ( ewentualnie jakis porzadny lumpex ), robi sie goraco a ja nie mam szerokich letnich bluzek i czuje sie jak ten kurczak


Dagmara
2005-06-14
15:47:38
Email
A może spróbujesz kupić coś w internecie? Np.właśnie w happy mum lub 9fashion.Ja tak robię ijestem bardzo zadowolona.trzeba tylko przeczytać tabele rozmiarów zanim się zamówi jakiś rozmiar.Najlepiej w wyszukiwarce wpisać"odzież ciążowa" i przejrzeć wybrane strony. napewno coś znajdziesz dla siebie w przystępnej cenie.Pozdrawiam
aureliasun
2005-06-14
16:47:20
Email
dzieki ale niestety nie stac mnie w happymum albo innych firmowych zeby za jedna bluzke dac 100zl a takie tu sa ceny, patrze czasami na allegro ale nie ma nic nadzwyczajnego , poszlam przedwczoraj pierwszy raz do lumpexu i kupilam dwie fajne bluzki za 25 zl
Eli
2005-06-14
16:55:26
Email
Zobacz też w sklepach indyjskich, teraz będzie ciepło a tam jest duży wybór sukienek. Ostatnio weszłam do takiego sklepu i pytam się o coś z takim krojem żeby pasowało dla kobiety w ciąży, a sprzedawczyni powiedziała że ma nawet ciążowe sukienki i bluzki. Zdziwiłam się ale patrze z naszywką "maternity", więc można też tam spróbować. Powodzenia.
Basia
2005-06-14
18:08:17
Email
Witaj!! Ja też jestem z Wrocławia. Mija mi 25 tc. Na początku ciąży kupiłam sobie spodnie w małym sklepiku ciążowym na Traugutta, ale nie były tanie. Ale na tej samej ulicy jest sklepik z używaną firmową odzieżą, gdzie często można kupić różne fajne rzeczy i do tego dobre gatunkowo. Ja kupiłam sobie kilka większych bluzek za grosze na lato. Sklepik nazywa się "Rzecz niepospolita" i znajdziesz go na Traugutta niedaleko szpitala. Pozdrawiam Cię mocno. Pa!
gerard
2005-06-17
10:27:17
Email
proszę o informacje na forum gdzie robić zakupy dla żony w ciąży
renya
2005-06-18
08:18:21
Email
Tez mialam problem z ciuszkami, a w sklepach tylko koszmarne ceny... Poszłam po prostu na targowisko - i tu miła niespodzianka: nie wiedziałam co wybrać! Nakupiłam sobie naprawde ładnych koszulek i bluzeczek po 5-10zł(!!!) Do tego znalazłam nawet spodenki. Może nie są rewelacyjnej jakości, ale za taką cenę? W razie czego za miesiąc pójde po następne! Teraz mogę odstawiać "rewię mody" - moje samopoczucie sie poprawiło (nie musze chodzic ciągle w tym samym), nawet znajomym podoba się moje 7-miesięczne brzucho podkreślone kolorowymi szmatkami (absolutnie nie próbuje go zakrywać!!!) Kochani - zajrzyjcie na pl.Zielińskiego (chyba jeszcze istnieje), albo na Świebodzki. W razie czego zapraszam w piątek lub niedzielę do Oleśnicy (to tylko 30km) na duży targ - tu na pewno coś znajdziecie! Pozdrawiam serdecznie!
kaziurek
2005-06-18
19:31:26
Email
Hej brzuchate :) Ceny rzeczywiście są kosmiczne, zwłaszcza że to ciuszki "sezonowe". W second handach można z rzadka trafić coś fajnego. Przed ciążą spotykałam tam mnóstwo fajnych ciuszków, ale nic nie kupiłam, żeby nie zapeszyć. Za to teraz nic nie mogę znaleźć :( Obłowiłam się za to na allegro, więc radzę się dokładnie obmierzyć i szukać szczęścia na aukcji. Powodzenia :)
aureliasun
2005-06-22
14:17:00
Email
hej mamuski, dzieki za wszystkie wpisy tak jak pisalam bluzki kupuje w sklepie z uzywana odzieza ( koniec ul.mierniczej,praktycznie rog mierniczej z traugutta) co pujde to zawsze jakas wieksza ladna bluzka sie znajdzie moze mam szczescie. a spodenki kupuje na allegro za 30-50zl uzywane w dobrym stanie a nie za 150 wzwyz-hehe do sklepow ciazowych juz nie wchodze bo nie chce po raz drugi ogladac tych cen. pozdrawiam wszystkie mamuski cieplutko
kyja
2005-06-23
17:45:49
Email
ja tez jestem z Wrocławia, nie kupiłam sobie ani jednej rzeczy ciązowej-nosiłam spodnie po większej siostrze,koleżanka pozyczyła mi sukienkę i jakoś przeszłam ciążę bez kupowania łaszków.Oprócz bielizny;-)Na Powstańców, tuż za krzyżówką z Hallera, w strone Krzyków jest sklep z odziezą ciązową, w podziemniu Pl.1 Maja i w dh Podwale, nie jestem pewna czy w Feniksie czegoś też nie ma.I jeszcze gdzieś koło Pomorskiej, za uniwerkiem jest sklep-nie pamiętam nazwy ulicy, ale chyba tam tez sprzedają odzież liturgiczną dla księzy-niezły zestaw;-)Bieliznę dla ciężarnych znajdziesz w każdym hipermarkecie.Pozdrawiam
kacha
2005-07-10
19:04:30
Email
Hej1 mło, że " ciężarówki" z Wrocławia się zgadały. Ja jestem w 21 tyg. i stare ciuchy juz nie wchodzE. Największy wybór i stosunkowo tanio jest w "podwalu" na 1 piEtrze. Są jeszcze sklepy na Łokietka, przy Kromera, Trauguta, Hallera, te co podawałyście. Na Ładnej jest lumpeks, gdzie jest cały wieszak z odzieżą ciążowa. Trafiają się fajne ciuchy, ale jakn na second hand drogie, np. 35 zł za bluzkę, natomiast i tak w sklepie taniej nie kupimy. Trzeba tam trafić na coś fajnego, bo choć rzeczy ciązowych duzo, to mi nie przypadły specjalnie do dustu, ale to moje zdanie.Pozdrawiam wszystkie koleżanki. będę zaglądać na forum, więc odzywajcie się, pa,pa
nadia778
2007-07-18
19:36:29
Email
ej wcale niekiepskie ciuszki maja na fiu-fiu.pl. Tak naprawde jedyny sklep, gdzie dostałam swój rozmiar (46). Kupiłam spodnie. Ceny w porzadku i szyja na miare.
katarzyna_j
2007-07-19
19:06:43
Email
Ja większość rzeczy kupiłam na allegro, ale teraz czas wyprzedaży - może jakieś XL-ki w normalnych sklepach. Ja jeszcze w zimę kupiłam właśnie duże bawełniane bluzki i świetnie się sprawdziły. Co do sukienek indyjskich - polecam te szyte ze skosu. Ja w 9 miesiącu nadal wchodzę w takie, które kupiłam w zeszłe lato, nie myśląc wcale o ciąży. :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum