szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wiem już jaka płeć


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asia31
2005-06-10
Email
witam was wszystkie, jestem w 28 miesiącu i wczoraj lekarz powiedzial mi że na 90 % będzie dziewczynka, mam już jedną Paulinkę 6 lat i miałam cichą nadzieję że może chłopczyk ( bo strasznie ruchliwa dzidzia), moje przeczucia się nie sprawdziły czułam do tej pory , że to będzie chłopczyk, a u was jak jest czy sprawdzają się wasze przeczucia? Cieszę się bo z dzidzią jest wszystko ok, i rośnie pomalutku, pozdrawiam brzuchatki
MoNiSiA
2005-06-10
21:15:11
Email
Śmiałam się bo popełniłaś świetną pomyłkę o tym, że jesteś w 28 miesiącu ciąży :D hehe. Dobrze że tyle się naprawdę nie chodzi w ciąży, mi wystarcza spokojnie 9 m-cy :) Jeśli chodzi o temat, to ja czułam od początku że będę miała córeczkę i potwierdziło mi to USG w styczniu :) Od razu oszalałam na punkcie sukieneczek, kiteczek i wszystkiego co różowe... Strasznie się cieszę z tego że będzie to zdrowa dziewuszka :) Już niedługo ją zobaczę (zostało mi 9 dni) :) Pozdrawiam :*
Eryka
2005-06-11
13:14:09
Email
Sama zastanawiam się, jak to będzie z moimi przeczuciami. Cały czas myślę o mym szkrabie jako o "fasolku". a może będzie "fasolka"? Jeszcze się nie zdecydowaliśmy czy chcemy znać płeć dziecka przed porodem. jestem coraz bardziej ciekawa. Pozdrawiam:)
Dagmara
2005-06-13
15:13:48
Email
na ostatnim usg lekarz powiedział ze dzidzia ma jakiś"przyrost" miedzy nogami ale czy to jest "ptaszek" nie mógł stwierdzić.Było to 23 maja,kolejne usg mam dziś i może się okaże. oczywiście mój mąż stwierdził że on widział wyraznie ptaszka i to jest chłopiec.Osobiście też mam takie przeczucie. Jeśli się dziś okaże to dam znać.pozdrawiam
Dagmara
2005-06-13
22:27:46
Email
Niestety,maluszek siedzi sobie odwrócony tyłem i nie chce się przekręcić zeby się pokazać rodzicom. Więć narazie nie wiemy jaka płeć choć jesteśmy bardzo ciekawi....

kasik
2005-06-14
13:33:58
Email
Czesc dziewczęta, dawno mnie tu nie bylo, widze ze duzo nowych brzuchatek przybylo. My z mężęm tez ostatnio dowiedzielismy jaka płec sie ukrywa w brzuszku. Chociaz caly czas mialam wrazenie ze bedzie syn, to jest to córeczka:). Teraz całą parą kupuję różowe kaftaniczki, pajacyki itp. Mam nadzieje ze moj lekarz sie nie pomylił. To juz osmy miesiac, 35 tydzien za niedlugo napisze Wam jak to z tym porodem jest.Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i te co maja coreczki i te co maja syneczkow.
MoNiSiA
2005-06-14
13:48:14
Email
Hihi ja będę pierwsza chyba z tym porodem i jak przeżyję [a nie ma innego wyjścia ;) ] to też opiszę jak to jest, chociaż może lepiej nie bo wtedy już kobiety by zachodzić w ciążę nie chciały przeze mnie :P Hehe, nie żartuję oczywiście, będzie dobrze i każda da radę ( wkońcu od wieków kobiety rodziły, rodzą i rodzić będą ) więc i my damy radę :) Ja tu się tak śmieję i robię miły nastrój a szkoda że mojej miny nie będziecie widzieć na sali porodowej :P hehe Wystarczy wyobrazić sobie :) Muszę łapać ostatnie chwile szczęścia i śmiać się póki mogę, bo potem pewnie tak wesoło nie będzie. Moja gin dziś była w szoku jak mnie zobaczyła i zapytała "kiedy ja wkońcu rodzę?" a ja mówię jej że Dzidzia nie chce wyjść tak jej tam dobrze, tylko mi coraz gorzej [ męczę się zwykłym spacerkiem jak bym maraton przebiegła :P ],a moje spuchnięte nóżki wyglądają jak baloniki! I na koniec powiedziała "dozobaczenia" a ja wręcz krzyknęłam: Nie, nie dozobaczenia, tylko dowidzenia :) To była - mam nadzieję - ostatnia wizyta z brzuszkiem :) Pozdrawiam wszystkie Mamusie :)
MoNiSiA
2005-06-14
13:52:00
Email
A tak Kasik - na marginesie - ja też kupuję wszystko co różowe, jestem strasznie szczęśliwa :) Już planuję że jak podrośnie "troszkę" to kupię jej wózek - spacerówkę w kolorze różowym, normalnie szaleję :) Zaczęłam też baczniej obserwować dziewczynki, zachwycam się nimi po cichutku, póki Juleńka się nie urodzi, potem to ona będzie moim całym światem i moim zachwytem :) A macie już wybrane imię dla Waszej Niuni? :)
kasik
2005-06-14
16:31:08
Email
Moja kochana cala ciaze mielismy imie dla dziewczynki a dla chlopca nie moglismy sie zdecydowac. Nasza bedzie miala na imie Amelka:). Slicznie no nie?? Julia tez jest sliczne.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum