szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Bóle w podbrzuszu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joasia
2005-06-10
Email
Cześć dziewczyny! Jestem już w 16 tyg. i codziennie 24 godziny na dobę boli mnie brzuch a dokładnie podbrzusze. Jest to ból, który można wytrzymać tylko czasami czuję bardzo silne kłucie szczególnie gdy za długo chodzę lub siedzę, czy gdy się przekręcam w czasie leżenia. Na początku ciąży miałam problemy: nie chciało przykleić mi się łożysko i zrobił mi się krwiak. Brałam Caprogest w zastrzykach i Dufaston. Moja "gina" mówiła, że te bóle brzucha są od tego krwiaka. No ale na szczeście po miesiącu leżenia krwiak zniknął. Jednak nadal bolal mnie brzuch, na ostaniej wizycie 3 -tyg temu "gina" powiedziała, że jest wszystko ok i ona nie wie od czego boli mnie nadal brzuch. Przepisała Asmag i powiedziała, że powinien pomóc a w razie silnych bóli mam brać no-spe. Jednak mineły już kolejne 3 tyg. a mnie nadal boli w podbrzuszu, jest to taki ból jak przed, czy w trakcie miesiączki. Najgorsze jest, że trwa on 24 godziny na dobę, o różnym nasileniu. Zasypiam z bólem i budzę się z nim. Można zwariować, to trwa już 3 miesiące. Nie wiem co robić. W karcie mam wpisane "ciąża zagrożona". Może, któraś z Was była w takiej sytuacji?
Jagoda
2005-06-10
11:41:08
Email
Obawiam się, że my tu nie pomożemy - skonsultuj się z innym lekarzem (może w mieście akademickim?)
Joasia
2005-06-10
13:42:23
Email
Dzięki Jagoda, chyba faktycznie będę musiała iść jeszcze do innego lekarza na konsultację. Jestem cały czas na zwolnieniu, ktore kończy mi się jutro. Myślałam, że od poniedziałku będę mogła wrócić do pracy, bo mialam nadzieję, ze do trgo czasu minął mi te bóle. Ale chyba będę musiała pójść po przedłużenie zwolnienia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum