szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Do Jagody-badania


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Nerka
2005-06-09
Email
Mam pytanie do Jagody, gdyz jest tu chyba ekspertem.Mamy zamiar z mężem postarać się w lipcu o Dzidziusia, ale chciałbym zrobić najpierw badania na toksoplazmozę, cukier, zelazo. Mój ginekolog nie chciał i dac skierowania, gdyz stwierdził, że to niepotrzebne, ja jednak mam zamiar je zrobić prywatnie. A moje pytanie jest takie: czy rzeczywiście przesadzam? Chciałabym się do tego przygotować, a mam 31 lat i bedzi e to moje pierwsze dziecko. prosze o radę.
Jagoda
2005-06-09
13:57:21
Email
Oczywiście, że nie przesadzasz - masz prawo wiedzieć, że wszysto jest ok. Toksoplazmozę i tak robi się prywatnie. Poszukaj niżej, jest temat o badaniach przed ciążą.
Jagoda
2005-06-09
13:58:18
Email
Oczywiście, jeśli będziesz miała dodatkowe pytania - pisz.
Nerka
2005-06-09
14:06:54
Email
Dziękuję bardzo, znalazłam coś w postach styczniowych o przygotowaniach do ciąży i upewniłam się, ze mój ginekolog jest lekkomyslny,a ja nie przesadzam.I tak już wcześniej myslałam, że nie chciałabym aby to on prowadził moją ciażę, więc poszukam innego.Dzięki, na pewno będę tu zaglądać. pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum