szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Niepokój


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kornela
2005-06-06
Email
Dziewczyny, chyba jestem przewrażliwiona ale nie wiem co robić. Jestem w 39 t.c. od wczoraj jest mi niedobrze a dzisiaj chodzę siusiać dosłownie co 20 min. Zastanawiam się czy to jest normalne i czy z moim maleństwem nie dzieje się coś złego (baaaardzo mało sie rusza, prawie wcale). Na czwartek jestem umówiona na wizyte u gina ale mam jakieś dziwne przeczucia, coraz bardziej się niepokoje, zastanawiam się czy nie pojechać do szpitala sprawdzić czy wszystko jest ok.
Jagoda
2005-06-06
15:45:19
Email
Siusianie jest normalne, jest to objaw zbliżającego się porodu, niepokój zresztą też. Za parę dni pewnie będziesz rodzić.
Jagoda
2005-06-06
15:52:13
Email
Ruchy: połóż się spokojnie w wygodnej pozycji, na lewym boku i zacznij liczyć ruchy dziecka - duże, zdecydowane kopniaki. Powinno być około 10. Jak będzie mniej np niż 8, zadzwoń do gin. Dzieciaki słabiej ruszają się na kilka dni przed porodem (średni na 2).
Masz po prostu objawy zwiastunowe, ale dla własnego spokoju możesz jechać do szpitala - nikt tam Cię nie wyrzuci.
MoNiSiA
2005-06-06
19:42:14
Email
Siusianie to jeden z objawów zbliżającego się porodu. Ja już czasami wyolbrzymiam jeśli chodzi o zwiastuny porodu i widzę u siebie wszystkie objawy - od regularnych skurczów do częstego siusiania :) Już się poprostu nie mogę doczekać :) Pozdrawiam :*
Morgana69
2005-06-07
12:21:47
Email
Najlepiej pojedź do szpitala i poproś, żeby Ci zrobili KTG. Będziesz spokojniejsza, bo sprawdzą tętno dzidziusia oraz skurcze. Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum