szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - nietypowa sytuacja


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dominika.K
2005-06-05
Email
Kochane brzuchatki mam problem, moze ktoras z Was byla w podobnej sytuacji badz wie cokolwiek na ten temat, a mianowicie jestem w 27 tygodniu ciazy i ostatnio sie rozchorowalam tzn. kaszle,mam katar (wyglada to na przeziebienie) nie biore zadnych lekarstw i moze przez to poprawy nie widac.ale do rzeczy : moj problem polega na tym ze moze zaistniec u mnie konflikt serologiczny (ja mam RH- a moj maz RH+) i ostatnio moj lekarz powiedzial ze w 28 tygodniu dostane zastrzyk z immunoglobuliny rh (czy cos w tym stylu)i ja sie boje ze przez chorobe moze dojsc do komplikacji, ktore zaszkodza mojemu malenstwu... czy bezpieczny jest taki zastrzyk pomimo przeziebienia ??? bardzo prosze o szybka odpowiedz bo w poniedzialek ide do kontroli i nie wiem co mam robic????
Jagoda
2005-06-05
09:42:53
Email
Dostaniesz przeciwciała, które mają zablokować ewentualne tworzenie przez Twój organizm przeciwciał skierowanych przeciwko krwinkom dziecka. Drugą taką dawkę dostaniesz po porodzie. Infekcja nie jest przeciwwskazaniem do podania. Spokojnie idź na kontrolę, ale powiedz lekarzowi o przeziębieniu.
Dominika.K
2005-06-05
18:09:35
Email
Dziekuje Ci slicznie za szybka odpowiedz juz jestem spokojniejsza... ciesze sie tym bardziej ze odnalazlam tu rowniez Twoje porady na temat przeziebienia i wlasie pije czosnkowa miksturke :) Dziekuje Ci za to forum i za to ze jestes...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum