szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - leki w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dominikasz
2005-06-03
Email
Cześc kochane brzuchatki!!!Mam pytanie-miałam ciężkie poczatki ciąży i do 4 miesiąca lekarz na wymioty przepisywał mi Diphergan brałam go raz a czasem 2 razy dziennie.juz nie biorę ale cały czas sie martwie ze to jakoś zaważyło na zdrowiu mojego dzidziusia tym bardziej ze na ulotce bylo wyrażnie napisane ze nie wolno w ciąży.proszę o odpowiedz bo sie martwię.Czy któraś z was go brała?
Agata
2005-06-03
14:38:26
Email
Kochana...ja też brałam ten lek na początku ciąży...właśnie w okresie jak miałam straszne wymioty...i też się bałam....ale moja dzidzia urodziła się zdrowa
Ja robiłam tak z tymi lekami tzw. niebezpiecznymi (ja m.in. barałam też relanium...tzn. dawali mi to w klinice jak leżałam). Jka było mi lepiej to zaraz dzwoniłam do gin i pytałam się czy mogę mniejszyć dawkę leku bądź ewentualnie odstawić całkowicie.
Jeśli masz czas przejrzyj sobie archiwum...tam jest dużo tematów na ten temat (ojej masło maślane mi wyszło)
Pozdrawiam serdecznie i nie martw się...twój lekarz napewno nie da ci nic co mogłoby zaszkodzić dzieciątku....
Jagoda
2005-06-03
19:38:47
Email
Bardzo mi się podoba to, co napisała Agata :).
Dphergan należy do kategorii C, a to oznacza, że można go stosować, jeśli korzyści przeważają nad ryzykiem - widocznie tak było w opinii lekarza w Twoim przypadku.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum