szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ból w okolicy żeber


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bławatek
2005-06-02
Email
Witam, wszystkie brzuchatki.mam pytanie,od pewnego czasu odczuwam ból tuż pod piersiami i po bokach , czasem tak silny,że nie mogę spać ani leżeć na boku,myślę,że to żebra a może raczej mięśnie,ktore się rozciągają bo maluszek chce więcej miejsca(jestem w 30 tyg).mój gin powiedział, że tak po prostu jest i mogę brać nospę.może macie jakieś inne, wypróbowane sposoby?
Morgana69
2005-06-02
19:12:04
Email
Jestem w 37 t.c. i też tak mam. A to za sprawą mojego malucha, bo się jeszcze nie ułozył prawisłowo i krótko mówić wsadza mi główkę pod żebra. Jedyne co mi pomaga, to zmiana pozycji, tzn. wstaję i troszkę chodzę - to zmusza malucha do zmiany miejsca. Uroki ciąży! Pozdrawiam!
Morgana69
2005-06-02
19:13:33
Email
myślę, że nosap nic tu nie pomoże, bo ona nie jest środkiem przeciwbólowym, tylko rozluźnia mięśnie w brzuchu - po co się szprycować lekami.
bławat
2005-06-02
19:39:33
Email
łatwiej mi będzie znosić takie dolegliwości jak wiem, ze nie jestem osamotniona, pozdrawiam!
Mamcia Mateusia :)
2005-06-05
18:52:26
Email
to nożki ci pcha dzidziek pod żebra też tak miałam i nic niebrałam ... jeszcze 10 tyg i po sprawie poco Ci leki hihi :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum