szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - samoopalacz


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
brydzia30
2005-05-25
Email
jeszcze jedno pytanie odnośnie opalania, wiem ze nie powinno sie opalac, ale czy na te letnie dni mozna chociaz uzyc samoopalacza??
Jagoda
2005-05-27
11:36:31
Email
Można.
brydzia30
2005-05-30
10:34:34
Email
Dzieki Jagoda, ale jestes pewna ze nic przez skore nie dostanie sie do dzidzi??a opalac dlaczego sie nie wolno?? Moja kolezanka sie opalala, i w ogole wyszla z dzieckiem na spacer od razu jak wrocila ze szpitala. Dlaczego w takie upaly mamy siedziec z maluszkami tyle czasu w domciu??
Jagoda
2005-05-30
11:58:53
Email
Podczas opalania w ciąży mogą powstać przebarwienia (ciemne), które już tak zostają.
Moja bratowa przesiedziała cały trzeci trymestr w baseniku z wodą, na słońcu i nie ma ani jednego przebarwienia...
Podczas upałów można zemdleć, bardziej puchną ręce i nogi, ciężej się oddycha - a ciężarne i bez tego mają sporo dolegliwości. Oczywiście, bardzo trzeba uważać na możliwość przegrzania, zasłaniać głowę, pić.
Maluszki (już po urodzeniu) są szczególnie wrażliwe - mają przecież niedojrzałą skórę.
Kornela
2005-05-31
12:24:57
Email
Mam termin za 2,5 tygodnia, jeśli beda takie upały to po jakim czasie moge wyjśc na pierwszy spacer? Oczywiście nie na ostre słońce z Maleństwem tylko np po południu.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum