szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jagoda jesteś wielka!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dorka
2005-05-13
Email
Gdzie ty mieszkasz? Jak skończysz tę specjalizację tochętnie bym sie do ciebie przepisała, chociaż akurat ze swojej internistki jestem bardzo zadowolona. gdybyś jednak kiedyś postanowiła przekwalifikować się na ginekologię - to ja jestem pierwsza w kolejce! Odpowiadasz na wszystkie pytania i to konkretnie. nie przemilczasz, a jak czujesz, że cos może być nie tak to pchasz na kontrolę. Dzięki Jagoda, że jesteś! strasznie się cieszę, że trafiłam na to forum. Pozdrawiam
Jagoda
2005-05-13
22:37:14
Email
Bardzo dziękuję za zaufanie :). Mnie też dobrze na tym forum, bo nikt mi nie mówi, że lekarze są be, ani innych drastycznych rzeczy...
A mieszkam w Warszawie. Pracuję tylko w szpitalu (specjalizacja), więc nie da się do mnie przepisać :D i nikomu nie życzyłabym, żeby trafił na mój oddział. Ale jak się przekwalifikuję (co nastąpi za lat 10, chyba, że wygram w totka i będę mogła olać przepisy dot. zmiany specjalizacji;))- to bardzo serdecznie zapraszam!
Asteria
2005-05-14
12:27:18
Email
Ja w szczegolnosci dolaczam sie do podziekowan. Jestem tutaj chyba najbardziej spanikowana ciezarowka. Dreczy mnie doslownie wszystko, nawet to ze w nocy moglabym podczas snu uciskac dziecko ;) (mozecie sie smiac ;))) Jagodko dzieki po stokroc, ma nadzieje ze jeszcze mnie znosisz i nie zalazlam za bardzo za skore:)
Dorka
2005-05-14
17:37:27
Email
Warszawa daleko, ale co mi tam... bedę dojeżdżać :))) Cieplutkie pozdrowienia. Jutro zaczynamy 5 miesiąc :)))
renia
2005-05-17
14:56:09
Email
Ja jestem w 17 tyg i dużo ciekawych rzeczy dowiedziałam się z tego forum, a imię ,,Jagoda'' już kojarzę z fachowymi poradami. Renia.
sylwetka
2005-05-18
19:34:56
Email
No co Ty dziewucho wypisujesz!!! My tu Jagodzie ufamy i jeśli Ty nie chcesz tego słuchac to nie. Dlaczego psujesz tu atmosferę?? Jagoda, prosze nie przejmuj sie. Jesteś nam tu droga i potrzebna. zostań z nami...
Julia
2005-05-18
20:01:32
Email
Zgadzam się w 100% z Sylwetką! Jagoda jesteś nam bardzo potrzebna! Oczywiste jest, że nie możesz stawiać diagnoz przez internet i nie o to tu chodzi, ale jak wszystkim młodym mamom (i przyszłym) wiadomo, męczy nas masa drobnostek, stresują nas rzeczy, na temat których nie mamy odpowiedniej wiedzy, a ty Jagodo ją posiadasz i bardzo często potrafisz nas uspokoić, doradzić. Wielkie dzięki za to! :o)
Julia
2005-05-18
20:02:32
Email
Kasik a Ty, skoro masz takie autorytety w rodzinie, to dlaczego tutaj tak często zaglądasz?? Czyżbyś im nie ufała w 100%? ;o)
Nusia
2005-05-18
20:08:30
Email
A w jakim szpitalu pracujesz? Ja studiuję medycynę i wolałabym potem nie trafić na taki fatalny oddział.
Nusia
2005-05-18
20:11:43
Email
No właśnie Kasik, jeśli nie podoba Ci się forum i nasze rozmowy to po co tu włazisz? Idź do swojego profesora ginekologii i zaglądaj do książek (jeśli je w ogóle zrozumiesz)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum