szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Wyprawka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anjolka
2014-10-17
Email
Termin porodu mam na koniec listopada. Moja córka ma przyjść na świat już niebawem, a ja średnio jestem na to przygotowana. Chodzi mi o zakupy, bo emocjonalnie już nie mogę się doczekać. Zaczęłam urządzać jej pokój, jest pastelowy, kupiłam nawet niedawno fotel do karmienia. Nie mam jeszcze łóżeczka i wózka. No i muszę w końcu iść po jakieś niezbędne kosmetyki. Ale co do łóżka i wózka. Myślałam żeby zamówić przez internet, bo łóżeczko sobie super upatrzyłam, ale nie wiem czy takie rzeczy powinno się wirtualnie zamawiać? Wiecie, to nie jest mały koszt jak dla mnie i dlatego się waham. Co do wózka to nie mam pojęcia co wybrać, bo tego jest dużo. Ale chciałabym coś praktycznego, estetycznego i lekkiego. No i chyba wielofunkcyjne się najlepiej sprawdzają?
ciekawa
2014-10-19
19:47:00
Email
Jeśli ważny jest dla ciebie wygląd zamów internetowo co to szkodzi. Ja na łóżeczko nie potrzebowałam wydać wiele wiec pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy i tyle. Teraz już stoi gotowe dla drugiego dziecka. Wózek mam bartatinę i taki polecam. Idealny na wysokie chodniki, las, plażę. Co do wielofunkcyjności to owszem ale z czasem i tak kupuje się lekką spacerówkę. Spacerówkę mam graco ale teraz mieszkam na wsi więc się nie przyda-może do miasta bo spacerowe kółka na wiejskie drogi się nie nadają. Będę korzystać ze spacerówki w bartatinie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum