szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - burza hormonów ;(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ola233
2013-10-23
Email
Witam kobietki :)dołączam do forum bo muszę z kimś pogadać i się wyżalić a kto zrozumie lepiej kobietę w ciąży jak druga kobieta :) więc może przedstawię moją sytuację. Mam 23 lata i jestem w 7 miesiącu ciąży ogólnie czuję się dobrze ciąża przebiega bez komplikacji, maluszek rozwija się prawidłowo generalnie chyba we mnie siedzi problem w mojej głowie lub hormony nie dają mi spokoju co jest spowodowane sytuacją w której się obecnie znajduję czyli niespodziewana ciąża, zmiana wyglądu, brak konkretnego zajęcia,przerwanie pracy itp itd czy któraś jest w podobnej sytuacji i chciałaby pogadać? Pozdrawiam Ola!
ciekawa
2013-12-30
21:39:54
Email
To forum niestety upadło nieco-ach jakie tu kiedyś były rozmowy :) Ola głowa do góry:) Zapisz się na zajęcia dla brzuchatek, idź na basen, zorientuj się w klubach maluszka i innych miejscach gdzie dziewczyny spotykają się z dzieciakami. Codziennie miej jakiś plan do wykonania zobaczysz odrazu Ci się humor poprawi. Ja jestem typem wiercipięty wiem co czujesz też nie lubię siedzieć w miejscu. Pamiętam jak w wózkiem pokonywałam kilometry po mieście. Codziennie miałam coś do obejrzenia, załatwienia :)
sloooonik
2014-03-21
15:43:40
Email
no właśnie, kurcze, mnie te huśtawki związane z hormonami bardzo rozwalają. Raz tak, raz śmak, ogólnie jakaś depresja...
sloooonik
2014-03-21
15:44:10
Email
no właśnie, kurcze, mnie te huśtawki związane z hormonami bardzo rozwalają. Raz tak, raz śmak, ogólnie jakaś depresja...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum