szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to mogą być objawy ciąży martwej???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marianka28
2012-08-31
Email
Cześć dziewczyny. Jestem w 7 tygodniu ciazy. Wczoraj po letniej kąpieli dostałam mocnych skurczy podbrzusza. Położyłam się-ustąpiły dopiero po godzinie. Nie były jakieś bardzo bolesne ale mocne, musiałam oddychać na głos. Zaraz po skurczach przeszły mi mdłości które mnie bardzo w ciąży meczą;/ Ogólnie czuje sie gorzej niż źle-po prostu fatalnie;( W nocy zdążyłam sobie wkręcić że to ciąża obumarła i organizm chce sie jej pozbyc:/ Wcześniej miałam pojedyńcze zakłucia podbrzusza dość silne, skurcze z każdym kolejnym pojawieniem się są mocniejsze..Jednak rano dziś znów miałam silne mdłości aż mną szarpało;( nie krwawię. W podbrzuszu czuję napięcie (takie spięcie mięśni) i trzęsą mi się ręce. Czy mogę mieć objawy ciąży przy martwym płodzie?? Wizytę u gina mam za 3 dni. Co myślicie?? Miałyście coś takiego przy zdrowej ciąży??Proszę dajcie jakieś rady.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum