szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Starania o dziecko, stosowanie lubrykantów


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
miasia
2012-08-20
Email
Mam pytanie o stosowanie lubrykantów w trakcie starania się o dziecko. Otóż słyszałam, że takowe mogą w tym przeszkodzić, mimo że nie mają wprost działania antykoncepcyjnego mogą przeszkadzać plemnikom. Czy to prawda? Jeśli tak to mam problem ponieważ ja potrzebuję za każdym razem nawilżenia i nie wiem co zrobić, skoro chcę mieć dziecko :/
Radomka30
2012-08-21
18:38:59
Email
Ja mam podobny problem. Stosowałam już wiele różnych lubrykantów. Ostatnio koleżanka namówiła mnie na zakup żelu durex. Ale to nadal nie jest to czego potrzebuję. Często zdarzają mi się podrażnienia ponieważ jestem alergikiem. Szukam czegoś delikatnego. Może ktoś coś poleci ?;> Pozdrawiam
hazel
2012-08-22
08:38:00
Email
środek z którym miałem styczność to http://www.zostacmama.pl/, nie powoduje problemów przy zajściu w ciąże i jest głównie na bazie wody więc nie szkodliwy dla skóry
Radomka30
2012-08-22
19:27:50
Email
O dzięki za pomoc! słyszałam już kiedyś kilka pozytywnych opinii na temat tego żelu. Długo już go stosujesz i nie masz żadnych skutków ubocznych???Poczytałam sobie na stronie o nim i faktycznie wygląda fajnie! Chyba spróbuję!:)
hazel
2012-08-23
19:40:54
Email
kiedyś przy zwykłym żelu i jai kobieta mieliśmy wysypki, ona miała gorzej bo zapalenia :/ przy PreSeed nie mamy takich problemów, poza tym nie pozostawia praktycznie śladu na ciele :) ja go już na pewno nie zmienie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum