szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wkładki laktacyjne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kornela
2005-05-05
Email
Dziewczyny mam pytanko, które wkładki laktacyjne są dobre? Czy to wszystko jedno jakie kupić czy może któreś są lepsze?
Agata
2005-05-05
11:03:57
Email
Zdecydowanie polecam Gerbera...sama używałam i byłam z nich bardzo zadowolona.W tych gerberowskich jeśli wycieknie ci pokarm to nie zmienia się w twardą skorupę jak w innych. Raz miałam z Canpolu ale z nich nie byłam zadowolona
Morgana69
2005-05-05
11:54:46
Email
W szkole rodzenia położna powiedziała, że firma produkująca wkladki nie ma znaczenia, bo wszystkie są podobne. Najważniejsze jednak, żeby wkładki nie miały wszystk folii chroniącej przed przeciekaniem, gdyż powoduje ona odparzenia piersi. Pozdrawiam!
Jagoda
2005-05-05
16:28:51
Email
Gerber jest najlepszy.
andzia_01
2005-05-05
18:39:35
Email
Nie zgadzam się z dziewczynami, ze wkładki Gerber są najlepsze. Kupiłam je sobie przed porodem i jak zaczęłam laktację to po prostu za szybko mi nasiąkały i co chwila musiałam je wymieniac, bo wszystkie bluzki miałabym przemoczone /nie mówiąc już o biustonoszu/. Te wkładki są dobre po pewnym czasie, jak już nie masz takiego nawału mlecznego jak na początku laktacji /ja po kilku miesiącach do nich wróciłam - i wtedy stwierdziłam, ze są ok./ Na początek polecałabym Ci jednak wkładki CHICCO. Są po prostu super. Mają delikatny przylepiec dzięki czemu nie przesuwają się w biustonoszu, są bardzo chłonne i cały czas czujesz suchośc. Uwierz mi przetestowałam chyba wszelkie wkładki jakie są dostępne na rynku!!! Pozdrawiam!!!
Michalina
2005-05-05
20:12:01
Email
A ja znalazłam wkładki firmy Schlecker. Nie są może rewelacyjne, ale mają ogromny plus - kosztują 3.99 PLN za opakowanie 30 szt ;-)
Anula
2005-05-05
23:48:28
Email
Ja polecam Ci Penaten.
andzia_01
2005-05-06
07:23:02
Email
Wkładki Penaten są owszem całkiem fajne /prawie takie same jak Johnson&Johnson/, są ciekawie wyprofilowane, używałam ich zanim spróbowałam CHICCO, bo wtedy twierdziłam, że są najlepsze /ale mimo wszystko przemakały, czasem bardzo szybko..../
kyja
2005-05-08
12:30:17
Email
w czasie ciąży i w pierwszych miesiącach karmienia uzywałam wkładek firmy Bella( ta od podpasek;-))).Byłam z nich zadowolona, sa ok i stosunkowo niedrogie-1 paczka za 10 zł.
bena
2006-05-09
22:27:15
Email
Czesc. Ja probowalam mnostwo roznych wkladek- gerbera, belli, johnson'sa, penathena, canpola i nuka..i wszystkie wczesniej czy pozniej mi przeciekaja...najlepiej sprawdzily sie Penathenu i Johnson'a ale na nich jest napis aby koniecznie umyc sutki przed kazdym karmieniem a to nie zawsze jest mozliwe... Z pewnoscia skorzystam z rady i sporobuje Chicco...jak je znajde gdzies w sklepie...Czy one tez wymagaja mycia piersi przed kazdym karmieniem??? pozdrawiam goraco
Ralfisko25
2006-06-09
07:16:43
Email
Hej Wszystkim !!!! A ja na temat takich wkładek napisze tak......: jezeli chodzi o bezpieczenstwo i zdrowie...to wszystkie wkładki są jednakowe, jednakowo produkowane,i o podobnych parametrach... Moznaby sobie wybierac wkladki (wygląd, kształt, cena itd). Ale te wkładki za 18zł niczym nie rozniom się od tych za 3,99zł. Najlepsze wkładki to takie ktore jedną powierzchnią wchłaniają wode,a drugą najlepiej wogole nie przepuszczają.I czym grubsze tym lepsze.Nie musicie sie martwic ani zastanawiac czy wkładki są szkodliwe tak naprawde czy tez nie, poniewaz w srodku znajduje się...zmielony zwykły papier... Pewnie wiele osob zastanawia sie z kąt o tym wszystkim wiem, a ja po prostu pracuje przy produkcji takich wlasnie wkładek.Jezeli ktos chce sie dowiedziec wiecej na ten temat, to piszcie. Wkladki, ktore produkuje i polecam są firmy Shlecker,Milupa,Babyweel,Babyline,Babypur,Babydream(Rossmann) WSZYSTKIE WYMIENIONE WKLADKI SĄ ROBIONE Z TYCH SAMYCH MATERIALOW i na takich samych zasadach,takze sprzedawane w sklepach "Rossmann". POZDRAWIAM.
bela
2006-06-09
07:23:47
Email
ja uzywam wkladek z Rossmanna - babydream.sa fajne i niedrogie.Mam tez z Johson's baby i one nie maj w srodku papieru tylko taki granulat ktory pochlania wilgoc.
andzia_01
2006-06-09
11:57:33
Email
Może te wymienione przez pana/panią wkładki są robione za takich samych zasadach, ja akurat żadnej z nich nie próbowałam, na pewno jednak wkładki np. Gerbera są robione zupełnie inaczej. I zapewniam ze wkładki w momencie użytkowania ich przez karmiące mamy ROŻNIĄ się, czasem bardzo znacznie. Jedne bardzo szybko nasiąkają i trzeba je częsciej wymieniac, inne od razu zostawiają "kłaczki" waty na brodawkach. Taka jest prawda. I wcale nie zgadzam się z tym,ze najlepsze wkładki muszą byc najgrubsze. A jesli chodzi o cenę to akurat tak się składa ze najlepsze wkładki laktacyjne jakie miałam akurat były najdroższe.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum