szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na kwiecien 2012


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ivanka
2011-10-21
Email
Witam ! Jestem w 14 tygodniu ciąży ! Termin mam na koniec kwietnia 2011. Czy jest jeszcze jakas Mamusia z podobnym terminem ? ;0)
reniutek
2011-10-24
19:57:59
Email
Gratuluje :))) Ja mam termin na 27 kwietnia ... :)) JAk Twoje samopoczucie ? Jak brzuszek Maluszek ?:))) pozdrawiam !
Ivanka
2011-10-26
07:16:40
Email
Wiatj Reniutek! Równiez serdecznie gratuluje! Samopoczucie u mnie znacznie lepsze.W koncu skonczyly sie nudnosci i wymioty! Brrrr... Teraz moge góry przenosić! ;0) Maluszek rosnie i nie moge doczekac sie pierwszych ruchów. A u Ciebie jak ? Jak samopoczucie? Nastawienie? To Twoja pierwsza ciąża? Pozdrawiam serdecznie.
mycha
2011-11-15
13:14:09
Email
witam, jestem w 18 tygodniu ciąży niecałe dwa tygodniew temu lekarz stwierdził u mnie krwiaka i odklejoną kosmówkę:(po dzisiajszej wizycie okazalo się ze krwiak sie wchłonąl a łożysko sie przykleiło ale znalazl następnego krwiaka w dolnej części i powiedział ze to nie zagraza dziecku i ze rozwija sie prawidłowo.Tylko mam pytanie jak długo może utrzymywać sie taki krwiak i czy rzeczywiscie nie zagraża dziecku??
Ivanka
2011-11-16
07:37:14
Email
Witaj Mycha! Gratuluje ciązy! Myśle ,ze skoro jeden krwiak sie wchłonął ,to i drugi zaraz zniknie.Organizm sobie radzi! Ale Ty musisz na siebie uwazac,nie dzwigac ,nie przemeczac sie,duzo odpoczywac....jesli pracujesz ,to moze jakies zwolnienie...i pozytywnie myslec! :0) Bedzie dobrze! Odzywaj sie ! Bedzie nam tu razniej.Jakos mało "kwietnióweczek" póki co sie odezwało... Pozdrawiam Cie serdecznie!
mycha
2011-11-22
21:37:22
Email
czesc właśnie dzisiaj jestem po wizycie i okazalo sie ze krwiaczek jeszcze jest ale sie pomniejsza więc jest dobrze:) dzidziol rośnie jak na drożdżach i do tego dzisiaj wstępnie dowiedziałam się płec mojego maleństwa:D a co tam u was drogie kwietnióweczki??
Ivanka
2011-11-25
13:05:50
Email
Witaj Mycha! Mówiłam przeciez ,ze bedzie dobrze! Cieszę sie! Dobre wiadomosci zawsze uskrzydlaja! :0) Ja ostatnio tez mialam badanie,ale dzidzo troche ucieka,odwraca sie. :0)Ginekolog twierdzi jednak ,ze cos tam widzial i chyba chłopczyk! Wiec mozliwe ,ze bede miala drugiego syna! Za tydzien jade na połowkowe badanie do Szczecina.Dalsza czesc bad.prenatalnych,choc teraz tylko juz usg.Mam 34 lata ,wiec badam sie i "prenatalnie' ;0) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ,zeby nas było wiecej!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum