szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Powarcam


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Mała
2011-09-09
Email
Cześć. Powracam po kilku latach nieobecności. W 2004 urodziłam córeczkę, Natalkę. Byłam z Wami do 2006 a potem wróciłam do pracy i ciężko mi się było odnaleźc z czasem. Natalka właśnie od września poszła do 1 klasy do szkoły. A ja dziś dowiedziałam się że jestem w ciąży:) Na razie jeszcze nic nie wiem, tylko tyle że czuję sie bardzo dobrze:) W poniedziałek kontaktuję się z moim lekarzem i będę wiedziała cos więcej. Cieszę się ze do Was wracam. Co prawda z czasem wciąz u mnie kiepsko bo pracuję intensywnie i na razie nie idę na L4. Ale zobaczymy ;)
kyja
2011-09-13
11:32:06
Email
Hej! gratulacje! ja już mam 1,5-roczną córkę, a Michał też chodzi do pierwszej klasy :)
aska
2011-10-18
15:42:02
Email
Witaj Mała. Moja Ola rowniez w szkole w pierwszej klasie a od lipca mamy na swiecie chlopaka - michała. My mielismy sporo obaw co do różnicy wieku ala na ten moment są nawet tego plusy. Witaj ponownie na forum. Mnie rowniez dlugo tutaj nie bylo. Widzę spore rożnice. Mniej się dzieje. Wtedy stanowilismy fajna i zgraną ekipę. Może pora to odbudować. Tylko z czasem gorzej chyba u wszystkich. Jeszcze raz witam, pzdrawiam i zyczę zdrowka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum