szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ku pokrzepieniu serc ciężarówkowych


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agucha
2005-05-04
Email
"W bezkresie życia, w którym jestem, wszystko jest doskonałe, całkowite i pełne. Wierzę w moc większą ode mnie, która przenika mnie w każdym momencie każdego dnia. Otwieram się na jej mądrość wiedząc, że jest tylko jedna inteligencja we wszechświecie. Z tej inteligencji pochodzą wszystkie odpowiedzi, rozwiązania, uzdrowienia, dzieła. Wierzę tej Mocy i Inteligencji wiedząc, że to, co mam wiedzieć, będzie mi objawione, a czegokolwiek będe potrzebować, przyjdzie do mnie we właściwym czasie, przestrzeni i kolekności. Wszystko jest dobre w moim świecie." Moje kochane brzuchatki trafiłam na ten cytat przypadkiem ale wydał mi się tak cudowny, że postanowiłam się nim z Wami podzielić ot tak ku pokrzepieniu naszych matczynych serduszek :)) duże buziaczki dla Was


Dorka
2005-05-04
17:50:49
Email
A ja znalazłam taki: "Prosiłam Anioła Stróża Żeby Cię Pilnował Ale On Uśmiechnął Się Tylko i Odparł: Anioł Anioła Pilnować Nie Musi" - wydał mi się cudnie pokrzepiający więc Wam go dorzuciłam :)
mab
2005-05-09
03:32:38
Email
A ja dostalam ostatnio takiego maila. Wpisuje,go bo moze pokrzepi jakies "ciezarowkowe serce"... Człowiek wyszeptał: - Boże, przemów do mnie ! I oto słowik zaśpiewał. Ale człowiek tego nie usłyszał, więc krzyknął: - Boże, przemów do mnie ! I oto błyskawica przeszyła niebo... Ale człowiek tego nie dostrzegł, rzekł: - Boże, pozwól mi się zobaczyć. I oto gwiazda zamigotała jaśniej. Ale człowiek jej nie zauważył, więc zawołał: - Boże, uczyń cud ! I oto urodziło się dziecko. Ale człowiek tego nie spostrzegł. Płacząc w rozpaczy, powiedział: - Dotknij mnie, Boże, niech wiem, że jesteś tu. Bóg schylił się więc i dotknął człowieka. Ale człowiek strzepnął motyla ze swego ramienia i poszedł dalej. Bóg jest wśród nas. Także w małych i prostych rzeczach.
mab
2005-05-09
03:33:43
Email
A ja dostalam ostatnio takiego maila. Wpisuje,go bo moze pokrzepi jakies "ciezarowkowe serce"... Człowiek wyszeptał: - Boże, przemów do mnie ! I oto słowik zaśpiewał. Ale człowiek tego nie usłyszał, więc krzyknął: - Boże, przemów do mnie ! I oto błyskawica przeszyła niebo... Ale człowiek tego nie dostrzegł, rzekł: - Boże, pozwól mi się zobaczyć. I oto gwiazda zamigotała jaśniej. Ale człowiek jej nie zauważył, więc zawołał: - Boże, uczyń cud ! I oto urodziło się dziecko. Ale człowiek tego nie spostrzegł. Płacząc w rozpaczy, powiedział: - Dotknij mnie, Boże, niech wiem, że jesteś tu. Bóg schylił się więc i dotknął człowieka. Ale człowiek strzepnął motyla ze swego ramienia i poszedł dalej. Bóg jest wśród nas. Także w małych i prostych rzeczach.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum