szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Obawy przed ciążą


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
MartaKa
2010-05-07
Email
Postanowiłam zasięgnąć opinii w penej sprawie. Mam niedoczynność tarczycy, czy w związku z tym nie powinnam planować dziecka? Czy może mieć to niebezpieczny wpływ na moją ciążę?
ciekawa
2010-05-09
16:36:15
Email
O tym powinnaś porozmawiać z lekarzem prowadzącym Twoją chorobę. Wydaje mi się jednak, że to nie stanowi problemu-zapewne trzeba będzie kontrolować poziom hormonów i pilnować dawek leków.
MartaKa
2010-05-10
12:37:00
Email
Dziękuję za informację:) Tak, muszę się umówić do endokrynologa. Choćby po to, by zrobić badania na antyTPO, dużo o tym słyszałam i o chorobie Hashimoto... Mam jednak nadzieję, że jest tak jak mówisz i będę mogła normalnie zajśc w ciążę, rzecz jasna, przy zachowaniu odpoiwiednich środków ostrożności.
jc_k86
2010-06-17
14:26:48
Email
Witam wszystkie Panie i proszę o radę. otóż mam bardzo nieregularne @ trwające średnio 42 dni. ostatnio dostałam 14maja i trwało to 3dni ale to tak jakbym nie miała. w tym czasie byłam chora a jak dostałam niby okres to 17 maja zaczęłam brac antybiotyk przez 4dni. 19 i 23 maja kochałam się z moim mężem. robimy to tak często jak tylko jest to możliwe gdyż często jest w delegacji i nie ma go średnio przez ok 9 dni a jest ok 6 dni. to juz 34 dni od tego plamienia. czy to mozliwe że jestem w ciązy? bardzo bym chciała bo juz staramy sie ponad pol roku i nic :( bola mnie piersi i w podbrzuszu a jem bardzo duzo i przytyłam. wymyslam dziwne potrawy... tak tez mam przed okresem. dlatego nie wiem czy mam jeszcze czekac zeby zrobic tescik czy juz moge robic i bedzie pewne czy jestem czy też nie. prosze o szybką rade. Ps: to wiadomość z dzialu o objawach ciązy ale nikt mi nie odpowiada dlatego pytam tu. dzisiaj rano zrobilam pre-test i wyszedl negatyw a to juz 36 dzien cyklu a ja mam srednio co 42 - 44 ba czasem i dłużej, czy mam poczekac jeszcze z tydzien i zrobic test jak nie dostane w tym czasie@ prosze o rade. podam jeszcze ze ostatnio jestem bardzo senna a nigdy nie spalam w dzien... czekam na odpowiedz. pozdrawiam forumowiczki :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum