szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ból kolan


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kasik
2005-05-03
Email
Dziewczyny jestem w 7 miesiacu ciazy, i od dwoch dni boli mnie kolano. Na wieczor mi wczoraj spuchło. Zrobilam oklad z kwasnej wody, ale dzisiaj wstalam i nadal boli. Moze opuchlizna sie zmniejszyla, ale boli. Czy to moze sie pojawic z powodu dluzszego chodzenia lub stania?? Mialyscie ten problem?? Zastanawialm sie, bo nigdy nie slyszalam zeby w ciazy bolaly kolana :(
Agata
2005-05-03
14:04:49
Email
Oj kochana w ciąży to może cię boleć dosłownie wszystko...kolana też (w końcu kolanka mają więcej słodkiego ciężarku do dźwigania)
W każdym bądź razie ja na twoim miejscu chociażbym zadzwoniła do lekarza i porozmawiała o tym, albo i przeszła się do niego. Być może w kolanie zrobił się jakiś stan zapalny i trzebaby to podleczyć. Pozdrawiam
kasik
2005-05-04
15:17:08
Email
A mam isc do gina z tym czy do chirurga, dalej boli juz 4 dni :(
Jagoda
2005-05-04
15:30:09
Email
Polecam ortopedę. Ginekolodzy na kolanach się nie znają :)
Dorka
2005-05-04
17:27:43
Email
Zgadzam sie z Jagodą :)). Tylko najpierw do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie. Pozdrawiam Brzuchatki :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum