szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - badanie usg


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marta7896
2010-03-02
Email
Witam, Bylam wczoraj na badaniu usg (31tc). W czasie badania lekarz spytal czy robilam badania usg u innego lekarza. Stwierdzil, ze u mnie jest wszystko ok, ale on proponuje mi pojscie do innego lekarza, bo lubi jak inny lekarz potwierdzi, to co on mowi. nie uwazacie, ze to dziwne? ja oczywiscie mam teraz mnostwo obaw, ze cos jest nie tak. przeciez jesli byloby wszystko ok, to po co by mnie odsylal do innego lekarza? napiszcie, prosze, co tym myslicie.
Joanna26
2010-03-02
11:20:48
Email
Nie martw sie na zapas.Pojdz do innego, ale nie nastawiaj sie, ze cos jest nie tak. Troche dziwne podejscie ma Twoj lekarz, ale coz... lekarze jak wszyscy ludzie sa rozni. Nie martw sie.
kyja
2010-03-02
16:07:22
Email
a o co konkretnie chodziło Twojemu lekarzowi? czego nie jest pewny?powiedział Ci?wydaje mi się, że jeśli lekarz miał wątpliwości do interpretacji czegoś podczas badania USG, powinien sam skonsultować to z innym specjalistą.Ostatnie badanie usg miałam w 32 tc (jestem teraz w 38 tc)-lekarz oceniał narządy wewnętrzne dziecka-nerki, pęcherz, żołądek, itp.oglądał dokładnie serce i przepływ krwi, zmierzył obwód brzuszka, głowy oraz długości kości udowej, ocenił też położenie dziecka-dostałam 3-stronicowy wydruk z tego badania.
kyja
2010-03-02
16:11:19
Email
dziwne ma podejście Twój lekarz.Może jest niedoświadczony...nie wiem.A jak było przy wcześniejszych badaniach?Nie martw się -ale dla swojego spokoju, może udaj się na konsultację do innego lekarza-to Cię na pewno uspokoi.Uszy do góry:)!
marta7896
2010-03-02
18:49:13
Email
Nie wiem czy czegos nie byl pewien. Stwiedzil, ze wszystko jest w porzadku. Powiedzial, ze gdyby cos bylo nie tak, to by mi powiedzial. Poprzednie usg (20tc) tez u niego robilam i nic nie mowil o zrobieniu usg u innego lekarza. Dla mnie to bardzo dziwne. Tak naprawde takimi slowami podwaza swoj autorytet. Nie uwazam, by byl to lekarz niedoswiadczony. Opinie ma raczej dobre (jak o kazdym zdanie podzielone). Oczywiscie ide na usg w przyszly poniedzialek i zobaczymy co mi powie kolejny lekarz. Mam nadzieje, ze ten powiedzial prawde, ze wszystko jest ok i ze jego slowa zostana potwierdzone. Ale do pon. jest stres.
Joanna26
2010-03-08
10:18:46
Email
Napisz, co powiedzial drugi lekarz, jak sie masz?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum