szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - SEX W CIAZY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
andzia
2005-04-30
Email
Hej Kobietki! jestem juz w 36tyg ciazy i nadal kochamy sie z mezem ja naprawde tego potrzebuje teraz duzo czesciej.Czy powinnismy juz zaprzestac?Dodam ze z moja ciaza jest wszystko ok nie ma zadnego zagrozenia Powiedzcie jak to u was
kyja
2005-04-30
22:32:01
Email
hej! w ostatnim m-cu ciąży już nie współżyliśmy-mąż obawiał się o dziecko ( nieuzasadnione obawy),faktem jest,że w ostatnim trymestrze, podczas godów;-), odczuwałam skurcze.I abstynencja w 9 m-cu była mi na rękę;-)))myślę,że jeśli czujesz się ok, to chyba nic nie stoi na przezkodzie:-))pozdrawiam!
asia30
2005-05-01
23:08:18
Email
Skoro wróciłyście do tego tego tematu to chciałabym zapytać w jakiej pozycji jest Wam dobrzei bezpiecznie? Bo ja chociaż jestem w 5 miesiącu to jakoś nie wygodnie mi bokiem, nie wspomnę klasycznie pozostaje na siedząco???Mam wrażenie że każda inna pozycja to przygniata melństwo.
andzia
2005-05-05
18:03:13
Email
Hej Mi pasuje kazda pozycja no na siedzaco nie ale klasyczna i bokiem sa ok!Mam maly brzuszek i najwazniejsze ze moj maz nie lezy na nim czyli tym samym nie uciska
andzia_01
2005-05-05
18:31:51
Email
Oczywiście, ze możesz się kochac jesli z ciążą jest ok.Musisz tylko wiedziec teraz o jednym: w końcówce ciąży pewne substancje zawarte w nasieniu mężczyzny /prostaglandyny/ mogą przyspieszyc poród /wywołac skurcze/ Niektórzy nawet zalecają seks z prezerwatywą, zeby jeszcze nie wywołac porodu, bo troszkę na to za wcześnie.Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum