szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - mały problemik


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mamuulka
2009-09-28
Email
Drogie panie, witam serdecznie :) Mam pewien problem.. Otóż mój facet nie lubi robić zakupów ze mną co jest zrozumiałe- wiadomo 3h w przymierzalniach :) więc podjęliśmy decyzję, że jeśli ja nie mam czasu na dłuższe zakupy to idzie on. Ale ja boję się wysłać męża samego bo wiecie jak to jest, to jest facet i za bardzo się na robieniu takich zakupów nie zna.. Jak pomóc mu żeby i on był szczęśliwy a lodówka pełna?
mapet
2009-09-28
18:26:37
Email
Ale masz problem...Może na allegro zamawiaj?
ciekawa
2009-09-28
19:36:00
Email
Nie bardzo rozumiem.....czego on nie lubi zakupów spożywczych czy ubraniowych?????? Facet wbrew pozorom to nie jest kompletny idiota-zrób mu listę co ma kupić i tyle. Możesz wpisać producentów-tylko uwaga obok wpisz "lub inny" bo jak nie znajdzie śmietany z piątnicy nie kupi żadnej:) Mój robi normalnie zakupy jak ma czas i ja żadnych problemów nie mam. No wiadomo w sklepie człowiek ma różne pomysły co by ugotować i często modyfikuje zakup ale trudno nie można mieć wszystkiego.
kyja
2009-09-29
09:10:29
Email
tak jak pisze ciekawa, rób mu zawsze listę zakupów, na pewno pomoże:)
mamuulka
2009-09-29
13:11:40
Email
Lista to bardzo dobry pomysł.. Szczegółowa jak mówicie.. Chodzi mi głównie o zakupy spożywcze bo z ubraniami nie ma większego problemu.. Wiecie chciałabym uniknąć pomyłek, żeby nie kupił produktów kompletnie niepotrzebnych albo złych :) Koleżanka poleciła mi też coś co nazywa się mobilna lista zakupów.. Lista zakupów tworzona na komputerze którą można współdzielić z każdym kto ma ten program na swojej komórce.. To zdałoby egzamin jak sądzę, bo mogłabym informować męża o tym co konkretnie ma kupić nawet do niego nie dzwoniąc.. Poszukam go w sieci i dam znać czy jest godny polecenia.. Dziękuję bardzo za inspirację :) pozdrawiam
pinkie
2009-10-06
09:12:17
Email
Ja mam jeszcze taką sugestię, ze jak przyniesie śmietanę z Włoszczowej zamiast z Piątnicy, to nie robić mu wymówek, albo bron-cie-panie awantury, bo to ich strasznie zniechęca. Użyć tę z Włoszczowej, a przy następnej liście poprosić, zeby koniecznie poszukał tej z Piatnicy ;D))) I w ogóle nie czepiac się szczegółów - to klucz do sukcesu.Przećwiczyłam.
ciekawa
2009-10-06
20:43:34
Email
ha ha przypomniało mi sie jak moje kochanie miało kupic mieszankę na zupę dla małej....ze wszystkich mieszanek wybrał akurat PREZYDENCKĄ :):) papryka, por i cebula ha ha ha
pinkie
2009-10-07
08:05:21
Email
Nie powiem, przedni pomysł :D))) Jak sobie przypomnę jakąś taką pomyłkę, to też napiszę ;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum