szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - jaki wózek wybrać?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2009-09-25
Email
hej, dziewczyny podzielcie się opiniami na temat wózków.Chciałabym kupić wózek-gondola +fotelik (tak, aby można go było montować zamiast gondoli)-macie jakieś sprawdzone i niezbyt drogie typy?aa i żeby oczywiście po złożeniu nie zajmował zbyt dużo miejsca:)
ciekawa
2009-09-26
20:05:29
Email
ja miałam bartatine i dla mnie rewelacja-dla znajomych również nie wiem czy można zamontowac fotelik-trzeba by spytać.
emi
2009-10-02
21:22:45
Email
Witam:) Ja przy poprzednim maluchu miałam Quinny i fotelik maxi cosi rewelacyjnie mi sie sprawdził taki zestaw. Zestaw nie wyszedł bardzo drogo bo kupilismy uzywany na allegro:) Teraz bedziemy mieli ten sam zestaw bo jeszcze sie nadaje:)) Ogolnie uwazam ze lepiej kupic uzywany dobrej firmy niz nowy jakis badziewny. Pozdrawiam serdecznie;)
Joanna26
2009-10-09
13:15:32
Email
Na bartatine mozna zamontowac fotelik. Ja tego wozka nie kochalam, ale jest popularny i wielu chwali.
ciekawa
2009-10-10
21:43:46
Email
ha pamiętam:) a ja go ubóstwiałam i tęsknie za delikatnym pchaniem , zwrotnością i amortyzatorami-dosłownie terenówa:)
kyja
2009-10-12
08:39:35
Email
też słyszałam wiele pozytywnych opinii o quinny, moja siostra właśnie kupiła (mieszka w Anglii) używany quinny dla swojej córeczki za 120 funtów-żeby u nas takie tanie były...eh. Teraz siostra przyjedzie do Polski z małą, to obejrzę dokładnie ten wózek.
Ulka
2009-10-16
10:20:43
Email
hej , Kyja ja mam quinny speedi sx, i byłam bardzo zadowolona, tyle, że musisz zwrocic uwage na gondolke bo jest ona profilowana, tzn zwęza się w miejscu zaczepów gondolki , i u mnie byl problem tego typu, ze na długosc dziecko sie spokojnie miesciło ale było jej ciasno, poniewaz urodzilam w listopadzie , wiec przed nami cala zima , spiworek +kocyk było jej za ciasno , nie wiem na kiedy masz termin, ale warto to wziąc pod uwage przy zakupie jakiegokolwiek wózka. ze spacerowki jestem bardzo zadowolona, pomijając fakt, ze rączka nam się od poczatku zsuwała, stelaż jest aluminiowy, no ale wózek nie nalezy do lekkich i wbrew pozorom ajmuje trochę miejsca w bagazniku, można wyjąc kółka to wtedy spokojnie sie mieści, ale nie sadze , żeby chciało Ci się za kazdym razem zdejmowac i zakladac kólka, montaz jest prosty, ale to zawsze dodatkowy kłopot. Trzeba zwrócic uwage że jednak trojkołowe sa troche mniej stabilne i np wjezdzając pod krawęznik trzeba to wziąc pod uwage bo wozek się przechyla szczegolnie jesli koło jest nie zablokowane. Sprawdza się bardzo na spacery po lesie ....Lzejszą wersja jest quinny buzz , tyle, że jest droższy , ale ma ta opcje ze spacerowke można zalożyc przodem i tyłem , czyli jak wieje wiatr możesz dziecko odwrócic, a nie kombinowac bo spacer "tylem w trojkołowcu z obrotowym kolem wymaga wysiłku, myslę że przy wyborze wózka to wazna sprawa, żeby rączka byla regulowana i przekladana nawet w przyszłosci ze wzgledu na słonce. Niestety w quinni sx nie ma takiej możliwosci i patrząc juz później na spacerowkę w tej wersji nie ma pałąka zabezpieczającego, fakt sa pasy, na początku zapniesz dzieciaczka jak mały, ale trzeba go wmiare mocno zapiąc, natomist później dzieci nie chca siedziec przypiete, bo im nie wygodnie i sa ciekawe swiata wiec się kręca w tych wózkach, ja pasy w tym wózku przerobiłam do naszych potrzeb zakupilam paląk zabezpieczający, z czego jak Ulka kopala nogami to szybko rozregulowało sie zapięcie i wypadało więc za pomoca dziadka przymocowaliśmy je na stałe, więc jak widac jest duzo za i przeciw, myslę ze warto skorzystać z tych rad , bo cz lowiek nie zwraca uwagi na niektóre rzeczy dopiero w trakcie uzytkowanie wiele niedoskonałości wychodzi na jaw. Jakbys miala wiecej pytan to moj nr gg 2631117, pozdrawiam
kyja
2009-10-20
09:57:27
Email
widziałam wózek siostry-Quinny Buzz, byłam w lekkim szoku, jak mało miejsca zajmuje złożony i jak łatwo się go składa!siostra ma taki wkład-ale nie gondolę-od 0 do chyba starszego niemowlaka, kupiła też kolejny wkład na bazę-chyba do 1,5 roku (jest możliwość dokupienia wkładu od 1,5 roku), jej córeczka ma 4 miesiące, nie sądziłam,że w takim wkładzie można wozić takie maluszki-przyzwyczajona jestem do klasycznej gondoli:),wózek ma bardzo nowoczesny wygląd, jest bardzo prosty w obsłudze, zawsze można dokupić kolejny element czyli rośnie z dzieckiem.Tylko,że u nas ceny quinny są dość wysokie w porównaniu z brytyjskimi:(gdyby to to było moje pierwsze dziecko, to zbierałabym na ten wózek bez zastanowienia, ale raczej więcej dzieci mieć nie będę, siostra ma już quinny, więc jeszcze zastanowię się na nim. Siostra mówi,że w Anglii odchodzi się od klasycznych gondoli, najczęściej widzi się na ulicach wózki typu quinny z tym wkładem od 0 albo wózki z takim nowoczesnym fotelikiem samochodowym, który można rozłożyć też na płasko. Do nas niedługo też pewnie przyjdzie ta fala:)
Kejti80
2010-05-28
21:45:21
Email
My jeździmy wózkiem, jeśli wierzyc producentowi, najmniejszym po złożeniu w swojej klasie. Jest to wózek Delti Cat. Wózek 3 w 1. Producent tego wózka to też producent X-landera. Składa sie go naprawdę dosłownie jedna ręką i spokojnie mieści sie w njiedużych samochodach. Oprócz tego gondola jest duża i głęboka. Nie ma obaw, że dziecko szybko z niej wyrośnie. Spacerówka może być montowana w obu kierunkach - wazne przy małym dziecku. Rączka ma regulowaną wysokość. Duży kosz na zakupy. Bardzo lekko sie go prowadzi, super sa przednie kółka, które omijają bez problemu przeszkody.
kyja
2010-05-31
13:37:25
Email
my mamy angielski wózek-cosatto mobi, 3 w 1.Jak na razie jest ok:)zobaczymy jak sprawdzi się spacerówka.Poniżej link-jest opis i widać jak wygląda:)nasz jest granatowy http://katowice.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-Stylowy-wozek-Cosatto-Mobi-Budi-3w1-W0QQAdIdZ195557469

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum