szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - 8 tydzien i duzy brzuch


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monux
2009-09-17
Email
Jestem w 8 tyg. c. i jest to moja druga ciaza, to co budzi moj niepokoj to to ze mam juz teraz dosc duzy brzuch, ogolnie gorzej sie czuje niz za pierwszym razem i prawie caly czas wydaje mi sie ze jestem nabita, ociezala, "slonica" ;( noi to chyba dziwne ze tak szybko mi brzuch wywalilo??????? prosze o odpowiedzi czy ktoras z was miala podobnie?
kyja
2009-09-17
19:27:49
Email
hej, ja mam podobnie:) jestem w drugiej ciąży,w 13 tc-parę tygodni temu "wywaliło" mnie-wyglądam teraz jak w połowie pierwszej ciąży, i znacznie gorzej przechodzę ( jak na razię0 drugą ciążę-nudności, bóle głowy, ociężałość, bóle pleców, brak( już) talii, szybko widoczny brzuszek, mieszczę się tylko w 2 pary spodni, a przy pierwszej ciąży do połowy chodziłam w sowich portkach-ponoć każda ciąża jest inna:)widocznie tak mamy przechodzić druga ciążę:))moja mama mówi, że miała identycznie:)))Pozdrawiam:)!
ciekawa
2009-09-18
06:23:39
Email
Oj tutaj to nie ma sie czym martwić ja miałam odrazu spory wzdęty brzuch choć kształtu nabrał później dopiero. Byłam w 3 miesiącu gdy poznałąm dziewczyne z brzuszkiem 5 miesiać i byłyśmy podobnej wielkosci. Nie ma sie czym martwić. sama macica to jedno a wzdety rozpulchniony brzuch to drugie.
bea1978
2009-09-18
12:17:20
Email
Tak to już jest w drugiej ciąży, że szybciej wszystko widać :)U mnie było tak samo, w pierwszych tygodniach ciąży nie wchodziłam w swoje normalne rzeczy, od razu biodra się rozeszły i brzusio wyskoczył :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum