szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Usg endovaginalne ciazy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monux
2009-09-17
Email
Witam. Mam pytanie: jak dlugo trwa takie sg, jestem8 tyg ciazy i ide za parae w dni na usg dopochwowe, chcialabym wiedziec co dokladnie dowiem sie po tym badaniu i czy tak jak po usg przez rzuch tez otrzymuje sie zdjecie dziecka??? pozdrawiam
kyja
2009-09-17
19:32:29
Email
zdjęcie dziecka powinnaś dostać-niezależnie od tego, czy usc będzie przez przez powłoki brzuszne czy dopochwowe.Pewnie to jest pierwsze usg w Twojej ciąży-lekarz pewnie sprawdzi, czy ciąża rozwija się prawidłowo, możesz zobaczyć jak bije serduszko dziecka i być może je nawet usłyszysz:) wklejam link do fajnej stronki-znajdź swój aktualny tydzień, ja na ta stronkę zaglądam co tydzień,żeby zobaczyć jak rozwija się maluszek:) http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemid=21

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum