szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Styczeń - Luty 2010


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, następna
Napisano: Treść:
FK
2009-07-29
Email
Witajcie :) Czy są jakieś mamusie z terminem na styczeń lub luty 2010? Ja mam termin na 26 lutego. Mam już synka Krzysia (2 latka i 10 miesięcy). Czuje się dobrze. Po jedzeniu mnie trochę mdli, ale nie jest źle. A Wy jak się czujecie? Mam nadzieję, że wątek się rozkręci. Piszcie koniecznie! Pozdrawiam.
Agata
2009-09-06
11:27:16
Email
Kyja - ciotko jedna....ale się cieszę.:):)....pogłaskaj fasolkę od starej ciotki:)
No i trzymaj się kochana....zdrowo.
FK
2009-09-08
09:29:17
Email
Hej Kyja. Przepraszam, że sie tak długo nie odzywałam, ale jakos tak czasu mi brakuje. Uczę się i dręczę tym przedszkolem Krzysia. Przestało mu sie podobać po dwóch dniach. Nie płacze przy wychodzeniu, ale mnie pyta dlaczego go tam zaprowadzam i mówi, że mu tam źle, że za mną płacze i że jest za malutki :( Jak tak słyszę bez przerwy, to zaczynam mieć wyrzuty sumienia. I zaczynam się domyślać, że może tam cos jest nie tak w tym przedszkolu. Nie podoba mi się to, że nawet zajrzeć tam nie można. Trzeba się z dzieckiem pożegnać w szatni, pani go zabiera na górę, a jak po niego przychodzę to dzwonię domofonem i pani go sprowadza. Nie mam mozliwości w ogóle zobaczyć jak on tam funkcjonuje, jak sobie radzi. Rodzice maja wstęp wzbroniony i tyle. Nie podoba mi się to. W czwartek jest zebranie, to poruszę tę sprawę. A jeśli chodzi o Twoje pytanie, to u mnie ciąża jest już zdecydowanie widoczna - dużo bardziej niż w tym czasie w pierwszej ciąży. Ale ku mojemu zaskoczeniu mam tylko 0,5kg na plusie. Ważę się regularnie na tej samej wadze, więc raczej nie ma przekłamań. A kiedy masz usg? Pisałaś wcześniej, że na początku września. 3mam kciuki, żeby wszystko było ok. Pozdrawiam.
kyja
2009-09-09
20:11:11
Email
hej:) dzisiaj miałam usg-wszystko wygląda,że jest ok z dzidziusiem, podnosił kilka razy nóżki i jasno było widać dzyndzelek:) lekarz powiedział, żeby jeszcze nie przyzwyczajać się do tego, ale ja już swoje wiem:))niedługo będę mieć wyniki badań krwi-mam nadzieję, że będą dobre. co do przedszkola, to myślę, że Krzyś przyzwyczai się, wiesz to dla niego nowość, zazwyczaj ok 2-3 tygodni dzieci przyzwyczają się do przedszkola, myślę że za parę tygodni będzie ok:) a możesz mu pomachać-widzi Cię przez okno?u Misia w grupie panuje jakiś wirus-dzieci gorączkują, na razie-odpukać-Misiek jeszcze się trzyma.Przytyłam 1 kg, a wydaje mi się, że co najmniej z 5-to przez brak talii, widoczny już brzuszek i większy biust:)w większość spodni nie mieszczę się już-schowałam jej na inne czasy:) Fk, pisz jak Krzyś?pozdrowienia:)!
FK
2009-09-11
21:33:15
Email
No to super, że wszystko z Tutumkiem dobrze :) No i najwyraźniej sami synowie nam pisani :) Co do Krzysia to wczoraj i dziś został w domu z powodu kataru. Niby nic poważnego, ale tak mu z nosa i z oczu leciało, że bez sensu, żeby zarażał inne dzieci i sam sie męczył. Pewnie w poniedziałek po 4 dniach przerwy znów bedzie gorzej. Wczoraj byliśmy na zebraniu w przedszkolu. Wychowawczyni zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. No ale powiedziała, że Krzys to jej przytulanka. Nie odstepuje jej na krok a do dzieci dojdzie tylko razem z nią albo z druga panią, która pomaga. W zajeciach bierze udział, ale też musi byc cały zcas koło pani. Martwie sie tym. Nie chce, żeby był dludkiem i nie miał kolegów :( Mam nadzieje, że to kwestia czasu... A poza tym jestem po rozmowie z szefem i promotorem w jednej osobie. Nie było łatwo, ale jakos tę wiadomość o ciąży przyjął i mam nadzieję, że wszystko bedzie ok. Cieszę się, że mam to już za sobą. Pozdrawiam. 3maj się ciepło :)
FK
2009-09-16
22:16:55
Email
Co słychać Kyja? Ja mam ostatnio mniej czasu na zaglądanie tutaj, bo uczę się coraz bardziej intensywnie. Do tego Krzys nadal nie chodzi do przedszkola, bo mu się kaszel jeszcze do tego kataru przyplątał. A co do Perełki, to czuję już ruchy :) Jest cudownie :) Pozdrawiam.
kyja
2009-09-17
08:55:26
Email
super,że czujesz ruchy-który to tydzień u Ciebie?mój Misiek jest przeziębiony-jesteśmy w domu, ja chyba zaraziłam się od niego-dzisiaj rano nie mogłam mówić ( zawalone gardło)-idę do lekarza rodzinnego po jakieś leki dla siebie, głowa mi pęka:( też nie mogę doczekać się, kiedy poczuje ruchy Tutumka-myślę, że najszybciej to gdzieś za 5 tygodni.Trzymaj się ciepło, pozdrawiam!
Angella132
2009-09-17
12:18:40
Email
Hejka dierwczyny. Jestem Anka i mam termin na 10 stycznia 2010 roku:) Tez mam starszego synka - za meisiac skonczy 3 latka. Od 1 wrzesnia psozedl do przedszkola i od dwoch tygodni chorujemy. W sumie maly wyzdriowila szybko ale mnei meczy do tej pory. Jelsi chodzi o ruchy to ja czuje juz od 16 tygodnia - ale ponioc w drugiej ciazy mozna czuc wczesniej. Znam juz plec. Lekarz powiedzial,ze na 80-90% dziewczynka:) Mam nadzieje,ze chetnei mnei przyjmiecie dos wego grona...jestem juz na forum pazdziernikowych mamus 2006 roku i powiem wam,ze super jest sie dzielic przezyciami:))) W sumie to 3 lata i ciagle piszemy do siebie wiec moze i tu tak sie uda:)
FK
2009-09-17
16:10:39
Email
Angella super, że do nas dołączyłaś :) Podczytuję Was czasem w październikowych, bo mój Krzys jest z września 2006 (ten wątek sie niestety rozpadł w zeszłym roku) i miałam nadzieję, że się i tutaj odezwiesz, ale głupio mi było zapytać :) Tak więc cieszymy się, że jesteś. Ja poczułam ruchy w zeszłym tygodniu i to też był u mnie 16. tydzień. Jutro zaczynamy 18. Ależ ten czas leci. Co do chorób to mnie się udało od Krzysia nie zarazić póki co... Kyja i Angella - dużo zdrówka dla Was i Waszych Dzieciaczków tych większych i tych maleńkich :)
kyja
2009-09-17
19:36:34
Email
hej:)! w końcu kolejna ciężarówka:)!! Aniu, jak się czujesz:)? byłam u lekarza-mam stosować antybiotyk wziewny, działa miejscowo- Bioparox-jeszcze poszukam w necie, czy aby na pewno jest bezpieczny, u tego lekarza byłam pierwszy raz i nie wzbudził zbytnio mojego zaufania, może orientujecie się czy Bioparox można stosować w ciąży? wole mieć pewność... Aniu, skąd jesteś?
Angella132
2009-09-18
13:08:58
Email
Hejka. Ciesze sie,ze mnei tak sympatycznie przyjelyscie:) Ja jestem z CZ-wy...ale pochodze z Piotrkowa TRyb. I tez tam zamierzam rodzic...hehe.Pewnie was to zdziwi ale mam tam super lekarza co prowadzil mi pierwsza ciaze, poza tym tam jest tez taka super polozna. Troche popytalam w CZ-wie i ogarnelo mnie przerazenie...porody po 16 godzin i opinie o lekarzach.Wiec zdecydowalam sie jkezdzic do Piotrkowa:) To tylko 45 minut drogi..wiec jakbym zaczela nagle rodzic to moze zdarze..heheh. MOje starsze dziecko wlasnei sie rozchorowalo na maska. DZisiaj bylismy w przychodni i sie okazuje,ze ma spasmatyczne zapalenie oskrzeli...wiec siedzeneiw domu dos rody nas czeka. Poza tym jesli chodzi o malenstwo nienarodzone to mam obawy tez,ze to moje ciagle kaslanie, zatoki i katar moga mu jakos zaszkodzic. Ale powiem ta...na gardloi i kratn stosuje TYMSAL - to ziolowy lek w spary na bazie alkoholu. Ni ema badan co do stosowania w ciazy ale moj gin mi go polecil..i jest skuteczny..ale w smaku straszny. Ja tam nie ejstem drazliwa wiec go stposuje i z powodzeniem. POza tym dobry jest tez tantum werde w spray - to lek hemeopatyczny...mi tak srednio raczej pomaga. tu jest lin jak wyglada http://www.zdrowie.med.pl/grypa/pic/tantum_verde.gif. Mozna stosowac apap i paracetamol. MI w aptece babaka poradzila,ze w okresie wzmorzonych przeziebien mozna pic grypowite..ale to zbieranina ziol wiec pilam 5 dni chyba i tez dupa blada. O BIoparoxie poczytalam na necie i mozna go w ciazy stosowac. TO jeden z lagodniejszych lekow wiec mysle,ze mozesz spokojnie go brac.Lewpiej to niz narazac maluszka na choproby....co wlasnei ja robie. BO niestetyy ciagle nie mam kiedy do lekarza sie wybrac.
Angella132
2009-09-18
13:10:13
Email
Kyja tu masz info o Bioparoxie Ciąża i okres karmienia piersią Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią w przypadku, kiedy podanie leku jest konieczne. Fusafungina nie ma działania embriotoksycznego, nie przenika do krwi i mleka matki. Nie stwierdzono działania teratogennego w badaniach na zwierzętach.
Angella132
2009-09-18
13:13:09
Email
FK dolacz do nas tez na pazdziernikowych mamach...to mala roznica wieku wiec fajnie sie bedzie podzielic wiedza:)))
Angella132
2009-09-21
09:31:55
Email
Hejka. WIdze,ze tu martwa cisza zapanowala!!! U mnie choroba rozlozyla malego wiec zatsrzyki dostaje do srody. W domuz e mna zopstal wiec na nic czasu nie mam.Odezwe sie pozniej. PA
kyja
2009-09-21
09:42:09
Email
nie taka martwa:)))Aniu, dzięki za info o Bioparoksie-tez znalazłam to w necie, już czuję się dobrze, Michał poszedł dziś do przedszkola, więc sama rządzę w domu:) muszę zabrać się za brzoskwinie-wczoraj mąż sporo mi ich przywiózł od mojej mamy. Biedny Twój synek-co dostaje w zastrzykach? jakiś antybiotyk? nie jestem pewna,ale wczoraj gdy długo leżałam na boku to chyba poczułam ruch dziecka, teraz przy myciu naczyń też odniosłam takie wrażenie-nie wiem czy to nie za szybko, zaczęłam dopiero 14 tydzień, hmm...zobaczymy co będzie dalej:) życzę Twojemu synkowi szybkiego powrotu do zdrowia -pewnie nie znosi tych zastrzyków, biedny! ja idę za tydzień z moim na testy alergiczne-on już wie jak to wygląda i już mi marudzi, że nie chce iść:(((
FK
2009-09-21
22:47:07
Email
Ech te choroby. Zdrowia Kamilowi życzę. Mam nadzieję, że szybko będziecie to mieć za sobą. Krzyś juz zdrowy zupełnie. Poszedł dziś do przedszkola. Sądziłam, że po takiej przerwie bedzie ciężko a tymczasem wyglada na to, że się troche stesknił. Szedł chetnie a jak zobaczył panią, to zaraz puścił moja rękę i zapytał czy go zaprowadzi na górę. No i co najważniejsze jak go wieczorem spytałam, czy idzie jutro do przedszkola to powiedział, że tak. Może więc juz wszystko bedzie ok. A poza tym w sobote była urodzinowa imprezka Krzysia. Jutro kończy 3 lata, ale w tygodniu ciężko by było imprezke zrobic, więc była w sobotę. Krzys był zachwycony. Świeczki dmuchał 2 razy, bo mu się spodobało i domagał sie, żeby sto lat mu jeszcze raz zaśpiewać :) Był przeszczęśliwy a my razem z nim :) Postaram się jutro wstawić jakieś fotki. Kyja - u Ciebie z tymi ruchami, to rzeczywiście wcześnie, ale nie ma reguły. Tutumek może energiczny jest :) Angella - dzieki za zaproszenie do październikowych. Jak będę miała ciut więcej czasu, to z pewnością do Was dołączę. A tak swoją drogą, to Krzyś miał być październikowy :) Pozdrawiam!
Angella132
2009-09-22
11:48:58
Email
Kyj amysle,ze mozesz takw czesnie ruchy czuc. Mi lekarz powiedzial,ze w drugiej ciazy to sie czuje kolo 16 tygodnia...wiec zalezy w sumie od ciazy i od danej osoby. Zreszta czucie ruchow to zawsze dobra sparwa jest wiec martwic sie na pewno nie masz czym:)
Angella132
2009-09-22
11:51:40
Email
FK ja te zmam nadzieje,ze Kamyk jak wyzdrowieje to tak fajowo zareaguje na przedszkole jak twoj Krzys:) Troche si eobawiam dlugiej przerwy bo na pewno do konca tygodnia do przedszkola nie pojdzie. W zastrzyku dostaje antybiotyk zinacef i steryd dexaven (lekarka caly czas u niego dopatruje sie podloza alergicznego i dlatego). Wiec w sumie wybierze nie 11 zastrzykow tylko 22. Biedny jest ale takie zycie. Maz sie wczorajz litowal nad malym bo strasznie w przychodni plakal i zadzownil po pielgniarke zeby do domu przychodzila do konca. WIec dzisiaj byla i jeszcze przyjdzie dzisiaj raz wieczorem i jutro rano. A jutro o 9.40 mam wizyte kontrolna u lekarza...juz czuje jak maly bedzie wyl.
Angella132
2009-09-22
11:52:18
Email
Laski ja spadam bo dzisiaj na kursie (chodze na taki kurs z ksiegowosci) mam sparwdzian...a nie umiem nic.MUsze troche poczytac...nie wiem czy dam rade przy Kamilu...
Angella132
2009-09-24
07:39:13
Email
Hejka sparwdzain poszedl mi superr. Kamil juz zdrowy. BYlam z nim na kontroli wczoraj i juz nie dostaje antybiotykow tylko 2-3 dni syropki na kaszel.W poniedzialek do przedszkola ma isc...prawde mowiac juz sie nie moge tego doczekac...hehehe. A co u WAS ? wIDAC CIEZAROWKI MAJA MALO CZASU NA NET:)))
kyja
2009-09-24
11:25:51
Email
super,że Kamil ekspresowo zdrowieje, no i że sprawdzian dobrze zaliczony:)))) zaczęłam robić porządki w piwnicy-wytargałam ubranka po Miśku, żeby je posegregować i zapakować w te worki, gdzie wysysa się powietrze (mało miejsca wtedy zajmują) no i ...już mi się odechciało:)) idę na chwilę poleżeć-może zasnę:) pa:)!
Angella132
2009-09-25
17:30:13
Email
A ja dzisiaj mialam ciezki dzien. Kurde wybralam sie z Kamilem na zakupy i tak mi dal popalic,ze szok. Ostatanio jest jeszcze bardziej nieznosny niz byl. Musialam po meza zadzownic zeby nas dod omu dostarczyl bo nie mialam juz sily sie z nim szarpac. Jeszcze do tego wszystkiego chyba nadziebilam pecherz...szlak by to trafil jasny - sikam co chwile i zaczyna mnie tak dziwnie mierzic. Wiem,ze to dla plodu niebezpieczne...mialam furagin w domu ale gdzies mi wybyl. Znalazlam w necie ,ze badania tego leku nie wykazaly zadnego wpluwy na plod i nie prtzenika on tez do mleka matki ale trzeba przedyskutowac jego stosowanie z lekarzem. Zazwyczaj pomagaja mi 2 tabletki wiec jakbym wziela to juz bym teraz byla zdrowa. Ale ten cholerny lek jest na recepte.....normlanie dostane fiola chyba. MOze pojde porposic w aptece i moz emi bez recepty sprzedadza...
kyja
2009-09-25
21:29:11
Email
oj, Angella, współczuję Ci-zadzwoń do lekarza z pytaniem co możesz wziąć.W pierwszej ciąży ,gdzieś zaraz po połowie miałam infekcję ukł moczowego-lekarz zalecił mi wtedy branie ,nie pamiętam nazwy-mam na końcu języka:)!, takie popularne i chyba bez recepty tabletki, chyba niebieskie, i do tego trzeba zażywać jeszcze wit C. Najlepiej skontaktuj się z lekarzem,żeby Ci doradził co możesz wziąć. A Kamil chyba już zdrów jak rybka, skoro tak szalał;))) Trzymajcie się ciężarówki-dobrej nocki:)))!! wczoraj oglądałam kolejny odcinek Losta w tv i już nie mogę doczekać się kolejnego, chyba przeczytam streszczenie:)))
Angella132
2009-09-27
17:30:08
Email
Kyja dzieki za zainteresowanie. Ale juz po klopocie. Sprzedala mi kobitka w aptece bez recepty furagine wiec 2 dni i minelo. A te niebieskie tabletki , o ktorych piszesz to Urosept. Ale neistety mi one nie pomagaja. Zawsze jak mam problemy z ukladem moczowym (u mnei to w sumie na jesien dosc czesta przypadlosc) to zawsze biore furagine. Jeste na recepte ale zupelnei ebzpieczna dla plodu. Pytalam nawet swojego lekarz ai pozwolil mi brac.Wiec jzu problem mam z glowy.
Angella132
2009-09-27
17:30:57
Email
A ja Lostow ogladam zawsze jak jest premiera w USA. MOj mezulek zawsze sciaga twedy na biezaco docinki..wiec my wlasnie czekamy do stycznia na nowy sezon:)
FK
2009-09-28
21:28:29
Email
Witajcie. Angella dobrze, że szybko Ci przeszło; mnie też furagin na takie rzeczy najlepiej pomaga. Ja mam o tyle dobrze, że mama jest lekarzem, więc w razie potrzeby szybko przepisze. A w ogóle to sorry, że rzadko zagladam, ale Krzys znowu chory, my z mężem oboje sie musimy uczyć a do tego obie babcie odmówiły współpracy :( Nie wiem, co robić. W każdym razie czasu ogólnie na wszystko brak. 3majcie się ciepło.
Angella132
2009-09-28
22:50:03
Email
Fk to wspolczuje...kurde mam nadzieje,ze jakos dacie rade. Dobrze masz z ta mama:) Ja niedlugo bede miala siore lekarke...:) A narazie liczyc moge na panie farmaceutki z apteki..heheh. A tak wygladam...to fotka dzisiaj:) Photobucket
Angella132
2009-09-28
22:51:07
Email
I mam nadzieje,ze Krzys szybko wroci do zdrowka!
kyja
2009-09-29
09:23:02
Email
hejka, biedny Krzyś-no, takie "uroki" przedszkola...:( ale za to w kolejnym sezonie powinno być lepiej z tymi infekcjami:)a zawodu Mamy zazdroszczę:))))Aniu, bardzo ładnie wyglądasz:) może ja też pokażę mój brzuch:)? wczoraj byłam u gina-przytyłam przez niemal miesiąc ok 200 g-a wydaje mi się, że ciągle rosnę i rosnę:))lekarz zmodyfikował datę porodu-na 23 marca, więc pewnie urodzę z tydzień przed tym terminem:),Miśka też urodziłam tydzień przez terminem:)jeszcze muszę zaliczyć konsultacje u ortopedy i okulisty do czasu porodu-przy Miśku nie było tyle zachodu:( dziewczyny macie wózki? pewnie macie po swoich pierworodnych. Nie wiem jaki wybrać, powoli się przymierzam-na razie oglądam w necie-chciałabym min 2 w 1, tj.gondola +fotelik i bez szału cenowego, deltimy i coneco-ze zdjęć i opisów wyglądają przyzwoicie, ale szczerze mówiąc nie znam się kompletnie ( wózki dla Miśka dostawałam od koleżanki po jej dziecku), macie swoje typy?możecie coś polecić?
Angella132
2009-09-29
09:47:19
Email
Kyja wstawiaj fotke. Pewnie chuda jestes bardzo.U mnie przez miesiac to idzie 2-4 kg i to jest norma. NaRAZIE PRZYTYLAM JUZ 11....:((( A jeszcze sporo czasu do konca. Jesli chpdzi o wozek to mam 2 po Kamilu.Jak sie urodzil te znie wiedzialam co i jak i kupilismy taki POlaka Winner....moze znajde fotke czekaj to wstawie...i napisze tylko tyle - jesli nie masz swojego domu z podworkiem i stale kogos do pomoicy przy wozku to taka kolumbryne odradzam!!!

Angella132
2009-09-29
09:49:15
Email
Jak Kamyk mial niecale pol roku to kupilismy drugi wozek - chicco enjoy - ale spacerowke - czyli bez gondoli i fotelika...i ten wozek zdal egzamin w 10000000000000000%.

Angella132
2009-09-29
09:54:00
Email
Zaluje troche,ze nie kupilismy go w wersji gleboko spacerowej bo tera zmusze dokupic gondole i mam troche problemow. W kazdym razie jest zarabisty. Mzona go kupicod razu w wersji z fotelikiem i z gondola ,potem odpinasz gondole i masz spacerowke. A wozek ma same plusy. Wiec pierwsze to waga - 7,5 gk...sklada sie jak parasolka wiec do auta wchodzi bez problemu. Ma super daszek, ktory w razie slopnca mozan sobie ustawiac bez problemu, na nozki dostajesz spiworek na zime, ktory jest porpostu rewelka. Do tego sparwdza sie w kazda pogode. JA osobiscie polecam go kazdej mamie i co najlepsze , kupilo juz dzieki mnie duzo mam i same wychwalaja go pod niebiosa. Kolko sa malo awaryjne co czesto sie zdarza w przypadku wozkow conneco i deltim.Poza tym ogolnie wozek jest super! Ja z Kamilem jezdzilam do niedawna i to po kilka godzin dziennie. Dlatego na ten temat moge cos powiedziec. Poza tym wozki Deltim i conneco sa wlasnie produkowane w CZ-wie czyli tu gdzie mieszkam i szczerze....moze wygladaja ladnie ale czasmi z praktycznoscia maja na bakier:) Zrobisz i tak jak bedziesz chiciala ale widze tych wozkow teraz coraz iwcej na ulicach mimo,ze wychodza coraz to nowe a przeciez ten model jest dosc stary bo chyba juz w 2005 roku byl na rynku a mimo to ciagle cena sie trzyma i ciagle go matki kupuja. Dla mnie osobiscie rewelacja i polecam. Zaraz ci wstawie jakis przykladowe linki z allegro z tymi wozkami.
Angella132
2009-09-29
09:56:12
Email
http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=chicco+enjoy dodam tylko,ze jak kupowalam wozek to wtedy cena jego byla okolo 1400zl - tzn tego 3 w jednym. Spacerowka kosztowala 799 zl a tera zjest niewiele tansza. W sumie mozesz w necie te zpoczytac opinie o nim i sama sie przekonac. Ale warto zainwestowac w ten sprzet!!!!
Angella132
2009-09-29
10:06:56
Email
Dodam tylko,ze jakbys byla zaintersowana tym wozkiem to od razu w sklepie musias zdokupic do niego folie przeciwdeszczowa....nie ma w zestawie ale koszt takiej foliii to okolo 20 zl. Ja kupowalam ten wozek w sklepie Puchatek i folie dostalam od razu gratis od sklepu ale ponoc w zestawie nei ma. W kazdym razie wozek jest superaski.
Angella132
2009-09-29
10:07:44
Email
tu sa opinie o nim...http://www.bangla.pl/dla-dzieci/wozki/spacerowki/chicco-wozek-spacerowy-enjoy-p248.htm
kyja
2009-09-30
19:23:07
Email
Angella, dzięki za info o wózku chicco-rzeczywiście dobrze wygląda i cenę ma przyzwoitą.Za jakiś czas zacznę wędrówki po sklepach i hurtowaniach-obejrzę go sobie z bliska.Spróbuję zamieścić fotkę z brzuszkiem, ale ze względu na ograniczenia rozmiaru może nic nie będzie widać.Niestety nie umie tak wklejać,żeby się powiększała, ani nie umiem inaczej zmniejszać:(
Angella132
2009-10-01
08:46:47
Email
kyja j mam program co zmniejsza...ACD See sie nazywa. Ale mozesz wejsc na stronke http://photobucket.com i tamz alozyc sobie dswoj album i umieszczac zdjecia i filmy. Jak sciagniesz zdjecie lub film to kopiujesz kod HTML i przeklejasz go do forum i masz gotowa fotke lub film.
Angella132
2009-10-01
08:47:48
Email
zobacz to moj albu, http://s219.photobucket.com/albums/cc178/Angella132/
FK
2009-10-04
22:39:56
Email
Witajcie. Rzadko się odzywam z powodu braku czasu :( Krzyś już zdrowieje, ale antybiotyk musiał dostać i inhalacje, bo skurczem oskrzeli na te infekcje zareagował. W czerwcu było tak samo i wtedy wyladowaliśmy w szpitalu. Dobrze, że teraz szybciej zareagowaliśmy. Ja też cos złapałam od Krzysia. Gardło mnie strasznie boli, ale nie jest źle. U gina byłam w środę. Wszystko jest ok. Za 10 dni mam usg. A poza tym to już mnie ten egzamin bardzo stresuje, bo nie mam tyle czasu na nauke ile bym chciała. No ale cóż - jakos sobie muszę poradzić. W tym tygodniu ustalę termin. 3majcie się ciepło. Mam nadzieję, że u Was wszystko ok.
Angella132
2009-10-06
12:19:10
Email
FK mam nadzieje,ze wszystko zdasz:) Ja mam egzamin na kursie z ksiegowosci okolo 7 stycznia a termin porodu mam 10 stycznia...nie wiem jaks ie wyrobie w czasie i ze wszystkim.Na wyklady chodze 2 razy w tygodniu wiec coraz bardziej mi jest ciezko.A jeszcze jezdze do gina i zamierzam rodzic w Piotrkowie..a tera zmieszkamw CZ-wie....to okolo 80 km roznicy. Beda jaja jak berety:) Poza tym u nas juz wszyscy zdrowi. Moj synek wlasnei poszedl dzisiaj do przedszkola. A ja siedze i staram sie ogarnac mieszkanie:)
FK
2009-10-09
21:56:48
Email
Rety Angella, a jak urodzisz wcześniej, to co zrobisz z tym egzaminem? Ja wreszcie mam ustalony termin egzaminu - 3 listopada, więc jeszcze mam troche czasu, żeby wszystko utrwalić. Oby tylko Krzyś był zdrowy. No i ja też. Niby bardzo chora nie jestem, ale mam jakies dziwne napady kaszlu, takiego suchego męczącego. Najczęściej w nocy, więc chodzę niewyspana. Krzyś od wczoraj wrócił do przedszkola. Marudzi rano, że nie chce iść, ale wraca wesoły i zadowolony. A Maleństwo w brzuszku szaleje coraz bardziej, mniej więcej o stałych porach. Już nie moge się doczekać środowego usg. Fajnie będzie znów zobaczyć Skarba Kochanego. No i sądzę, że lekarz potwierdzi, czy to rzeczywiście chłopiec tak jak przypuszczał poprzednio. Kyja, a co u Ciebie? Pozdrawiam :)
kyja
2009-10-12
08:03:34
Email
jestem, jestem:) miałam stresującą końcówkę minionego tygodnia:Michał (z "pomocą" kolegi) wyrżnął głową o beton-krew się lała jak z cebra, przeżyliśmy mały horror, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Na ostrym dyżurze zrobiono mu rtg głowy, rana jest głęboka, ale nieduża, więc obyło się bez szycia i teraz, dopóki rana się całkiem nie zagoi, będziemy razem w domu. Wiecie co, trochę się martwię dzidziusiem: wydawało mi się,że już ze 2 -może nawet i 3 tygodnie temu parę razy poczułam ruchy Tutumka, a teraz zaczynam 17 tc i nic-cisza.W pierwszej ciąży chyba poczułam ruchy w 18 lub 19 tc, ponoć w kolejnej czuje się je szybciej, zresztą same wiecie.Trochę mnie to martwi.Poza tym pęcznieję w oczach, kolejne spodnie idą w kąt (jeszcze rozwaliłam w nich zapięcie) Idę do lekarza i na usg pod koniec października-mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Zaczęłam brać witaminy-Feminatal, też zażywacie preparaty dla ciężarnych?
Angella132
2009-10-13
12:23:21
Email
Czesc. Kyja ale mialas przezycie!! Normlanie az mi sie slabo zrobilo jak to przeczytalam.Dobrze,ze wszystko dobrze sie skonczylo. Co do ruchow to nic sie nie martw! U mnie bylo podobnie. Poczulam ruchy tak okolo 16 tygodnia (w tej ciazy bo w pierwszej to pierwsze ruchy poczulam kolo 23 tygodnia dopiero). I na poczatku to byly takie jakby lekkie kopniaczki.POtem chyba ze 2 tygiodnie nie czulam nic i pozniej sie juz na stale zaczelo. Teraz mala kopie jak szalona. A ja na USG bylam teraz w piatek czyli 9.10. Lekarz potwierdzil,ze to dziewczynka. Zbadal mnie solidnie i wszystko jest oki...tylko po tych wirusowkach , wymiotach i sraczkach dostaje w nocy skurczy nog i rak.Lekarz mi pwoiedzial,ze pewnei wyplukalam sobie potas (brzy biegunkach i wymiotach tak jest) dlatego dal mi asparagin no i dalej mam lykac diprofiline. Kyja pytasz o tabletki dla ciezarnych. Ja bralam tylko na poczatku ciaZY. ale nie od razu tylko jak mi lekarz zrobil pierwsze badania - chyb aod 10 tygodnia - wyszla mi mala anemia wiec lykalam miesiac.Potem zrobilam znowu badania i az lekarza zmurowalo,ze takie dobre wiec mi wszystko odstawil. Narazi enei biore witamin.Mam zrobic teraz badania i za 3 tygodnie sie okaze czy bede musiala brac czy nie - w zaleznosci od wynikow badan.
Angella132
2009-10-13
12:23:56
Email
FK ja z egzaminem neiw iem jaks ie uporam...licze tylko na fart,ze urodze po terminie:)))))
FK
2009-10-13
23:23:58
Email
Kyja współczuję tej sytuacji z Michasiem. Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło. Wyobrażam sobie jak się zdenerwowałaś. No i Michaś też swoje przeżył. Bidulek :( No ale najważniejsze, że już jest ok. A co do ruchów to u mnie też było identycznie jak pisze Angella. Czułam delikatne ruchy w 16. tyg a potem była przerwa (też się martwiłam oczywiście), a potem się Perełka rozbrykała na dobre. Nie martw się więc. Wszystko bedzie ok. Pozdrawiam. Odezwę się jutro po usg.
Angella132
2009-10-14
19:21:54
Email
FK i jak po USG? Daj znac. A ja znowu nie dalam synka do przedszkola. W nocy wczoraj zaczal marudzic,ze go boli gardlo. Rano wygladal na chorego - po oczach bylo widac. Ale dalam mu panadol i wapno i chyba rozbilo.Siedzial w domu i normlanie myslalam,ze rozniesie wszystko. Jutro pojdzie do przedszkola jak sie nei pogorszy. POgoda do bani - wiec i tak pewnie dzieci nie wyjda na spacer.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum