szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Upławy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agucha
2005-04-29
Email
Cześć kochane ! Powiedzcie czy upławy w ciąży zawsze świadczą o jakiejś infekcji ? Od kilku dni mam jakieś takie żółtawe a dodam, że nie czuje ani żadnego pieczenia ani swędzenia charakterystycznego dla infekcji. Co Wy na to ???
DORKA
2005-04-29
17:17:52
Email
Nie zawsze, ale możesz o tym powiedziec swojemu ginowi. W ciąży u większości kobiet zwiększa sie ilość wydzieliny z pochwy. Jeśli nie czujesz przy tym żadnych innych dolegliwości, a wyniki niedawnej cytologii były ok to raczej na pewno nie masz się czym martwić. Pozdrawiam serdecznie :)
ala
2005-04-29
17:30:36
Email
Hej Aga. Wiesz co na Twoim miejscu to kontrolnie poczłapałabym do gina. Upławy nawet te bez żadnych dodatkowych dolegliwości trzeba leczyć. Jak będziesz chciała pogadać to masz na mnie namiary buziaczki.pozdrawiam
ala
2005-04-29
20:31:51
Email
Aga Dorka ma z jednej strony rację. Fakt że w czasie ciąży wydzielina z pochwy zmienia się.Większość kobiet w ciąży zauważa białą mleczną wydzielinę a jej ilość wzrasta ze zbliżającym się terminem porodu.Te białe upławy są normalne. Jeśli natomiast wydzielina zmienia kolor i konsystencję lub też towarzyszy jej dziwna woń lub podrażnienie może to świadczyć o infekcji. Mam nadzieję, że wszystko jest ok, ale najlepiej powiedz o tym swojemu ginowi, jeśli Cię coś zastanowiło.Pozdrowionka
Jagoda
2005-04-29
21:47:26
Email
Ala ma rację, idź do gina.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum