szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Czy to możliwe?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
editkaa
2009-05-06
Email
Miesiączka mi się skończyła 21 kwietnia.Miesiączka mi wypada po 10 maja ,ponieważ mam ją co 20-21 dni. a czasem wczesniej i trwa niecale 3 dni.Współżyłam z moim chłopakiem 1 maja , bez zabezpieczenia, zrobił to we mnie.Od 4 maja strasznie boli mnie brzuch, chce mi się spać, nie mam ochoty na nic.Nie chce mi się palić tak jak kiedyś.Na test jest jeszcze zawcześnie.Czy to możliwe że to jest to o czym myślę , czyli oznaki ciąży?
pinkie
2009-05-06
16:56:18
Email
...czy Wam tez przychodzi do głowy dziesięć pomysłów na złośliwą odpowiedź, czy tylko ja jestem taka dziwna ???? ::)))))
basienka25
2009-05-06
18:50:53
Email
nie jesteś dziwna:)
FK
2009-05-07
00:04:20
Email
Też myslę, że nie jesteś dziwna, ale mnie przy tym wszystkim jest jeszcze bardzo żal tych dzieci, które w taki sposób zostają poczęte, bo różny jest potem ich los...
Magdalenka
2009-05-07
09:47:32
Email
ja juz pisalam na ten temat niedawno. jeeezzuuuu.... na necie wszystko potrafia znalezc a jak sie zabezpieczyc to juz nie?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum