szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - huśtawka emocjonalna w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Basjaa
2009-03-08
Email
... zawsze lubiłam płakać .. i bylo to dla mnie zawsze rozładowanie emocji, jakoby lekarstwo na stres, wlasciwie przed kazdą wazną chwilą w zyciu płakałam ..ślub, egz. na prawko, o depresji poporodowej nie wsponę, dziś znów jestem w ciązy (7my miesiąc) i coraz bardziej odczuwam huśtawke emocjonalną, chce mi sie płakać wlasciwie z wszystkiego ale teraz to juz najbardziej z tego ze nawet nie mam się komu wyżalić, chyba mąż tez juz ma mnie dość że ciągle becze, dlatego stracilam juz nawet pocieszenie z jego strony, sama jestem zła na siebie ale nie mogę sobie z tym dać rady ... a wiecie co mnie zaczeło boleć - to jak kocha naszą córke i jak juz nie daje mi tej miłości a mi jej teraz tak bardzo brakuje..czuje sie paskudnie odepchnięta i mam nadzieje ze wezmę się w garść ale chyba nie poradzę sobie bez Was dziewczynki - napiszcie prosze cos z naszego damskiego punktu widzenia...
ciekawa
2009-03-10
19:48:57
Email
Ojejka wiem co czujesz-ja miałam wielka depresje poporodową-wyłam i miałam napady szału dosłownie!! Twój maż poprostu nie wie jak ci pomóc. Moze płacz sobie ale nie gadaj do niego tylko każ sie przytulać-człowiek czasem tak ma ze musi popłakać ale nie koniecznie ma powód. Nie szukaj powodów tego płaczu tylko sie wyrycz porządnie i tyle. A moze meliski popijesz troche???

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum