szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - szpital kolejowy w Katowicach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mika777
2009-03-03
Email
Witam serdecznie Rodziłam w szpitalu kolejowym w Katowicach w styczniu; położne są bardzo miłe...lekarze również...i wszystko byloby super...gdyby nie wyszła kwestia powikłań po porodzie...i w tym miejscu zaczynają sie schody...bo bycie miłym na niewiele się zda jesli brak konkretnego działania ...dobrych fachowców poznajesz w sytuacjach kryzysowych a nie jak wszystko gładko idzie...wypisano mnie i dziecko w stanie -jak stwierdzono-b.dobrym...po tygodniu trafilam ponownie do szpitala...zapomniano o fragmencie łożyska...po abrazji mam naderwaną macicę zniszczoną pochwę i wystąpiła jeszcze kwestia nie trzymania moczu...dziecko ma wodniaki jąder o których pani pediatra nie raczyła mnie poinformować...wybierając ten szpital sugerowałam się pozytywnymi wypowiedzimi na forach...widać nie jest tak różowo...teraz sporo czasu wysiłku i pieniedzy bedzie mnie kosztował powrót do zdrowia...w szpitalu nie wykonano mi żadnego USG nie sprawdzono ani razu po porodzie krocza...na uwagi z mojej strony że czuje się źle i słabo krwawię odpowiedzią było: jest Pani po porodzie ma prawo boleć...może być słabe krwawienie-widać taka Pani uroda...jeśli kiedykolwiek jeszcze zdecyduję sie na urodzenie dziecka wolę dokonać tego w obecności Szmana ...niż w w/w szpitalu...ale wybór i tak należy do Was...życzę wszystkim przyszłym Mamom szczęśliwego rozwiązania

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum