szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - leki przeciwdepresyjne w ciazy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
all3xa
2009-02-16
Email
Witajcie. Jestem tu nowa ale chce sie zapoznac z obecnymi i przyszlymi mamami ktore mialy badz maja taki sam problem jak ja. Otoz mysle obecnie o ciazy i posiadaniu dziecka ale jestem osoba ktora leczy sie od 5 lat na depresje i bezsennosc i przyjmuje stale leki przeciwdepresyjne. Wszelkie moje proby odstawienia lekow konczyly sie niepowodzeniami i nawrotem objawow. Chcialabym zapytac czy sa tu mamy ktore stosowaly lub stosuja takie leki w ciazy i czy wplywa to w jakis sposob na ich ciaze. Przypuszczam ze zdana bede na leki i nie odstawie ich w ciazy ale mam pewne obawy co do ich skutkow. Chcialabym uzyskac wasza obiektywna opinie na ten temat. Wiem ze lekarze dla wlasnej wygody najczesciej zalecaja nic nie brac ale co w wypadkach kiedy trzeba wspomoc sie lekami. Ja przyjmuje 75mg Efectin i 150 chlorprothixen na noc na sen. Bede wdzieczna za wasze informacje. Pozdrawiam wszystkie mamy.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum