szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - choroba nerek w ciazy...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ania-wu
2008-12-20
Email
HEY DZIEWCZYNY ....JESTEMM W 15 TYGODNIU CIĄZY BLIZNIACZEJ!!!TO MOJA 1 CIAZA....I DO 13 TYGODNIA CZUŁAM SIE SWIETNIE,ALE ZACHOROWALAM NA NERKI...STRASZNY BOL PRAWEJ NERKI 4 DNI GORACZKI 38,5 st .BRAŁAM 7 DNI ANTYBIOTYK:-( I PRZESZŁO JAK REKA ODJAŁ...MINAŁ TYDZIEN OD ZAKONCZONEJ KURACJI A JA ZNOW MAM BOL PRAWEJ NERKI(NARAZIE NIE AZ TAKI MOCNY) ALE JUZ BEZ GORACZKI 3DZIEN....JESTEM ZALAMANA.NIE CHCE ZNOW ANTYBIOYTYKU.POZATYM DZISIAJ 1WSZY RAZ WYMIOTYWAŁAM-NIE WIEM DLACZEGO I NIE WIEM CZY TO NORMALNE ?W 15 TYG?1WSZY RAZ?...
Kasia:)
2008-12-20
17:21:42
Email
Aniu,ja mialam tez kłopoty z nerka w 1 ciąży-wodonercze-macica uciskała mi na nerke i ta mnie strasznie bolala....byla powiększona...To było ok 24 tg ciazy,byłam tydzien w szpitalu,także ze wzgledu na inne rzeczy-co musisz to pić w małych ilościach-po parę łyków,żeby nie fatygować nerki..
Kasia:)
2008-12-20
17:21:42
Email
Aniu,ja mialam tez kłopoty z nerka w 1 ciąży-wodonercze-macica uciskała mi na nerke i ta mnie strasznie bolala....byla powiększona...To było ok 24 tg ciazy,byłam tydzien w szpitalu,także ze wzgledu na inne rzeczy-co musisz to pić w małych ilościach-po parę łyków,żeby nie fatygować nerki..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum