szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - nisko położona kosmówka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mamuskax2
2008-11-24
Email
Witam.....trafiłam do Was, bo ostatnio obudziłam się z plamami krwi na piżamie...Nie ukrywam, że bardzo się przestraszyłam....jestem w 11 tyg. ciąży bliźniaczej...Lekarz powiedział, że mam bardzo nisko położoną kosmówkę, która może o coś obcierać i stąd to krwawienie i może się powtarzać....Chciałam zapytać, czy może któraś z Was miała coś podobnego i co z tym dalej...Doktorek powiedział, że bezpośredniego zagrożenia nie ma...ale jak to mamuśka - martwię się....:)
jessy
2008-11-24
17:12:39
Email
ja jestem w 14tyg ciazy,mam za nisko osadzone łożysko,kilka dni temu na bieliznie zobaczylam plamke krwi,jak na razie na niej sie skonczylo i nic sie nie dzieje.ale przy takich rzeczach trzeba strasznie uwazac duzo odpoczywac i bardzo sie oszczedzac.nie wolno dzwigac,dlugo stac ani dlugo siedziec.jest to zagrozenie dla ciazy niestety.dostalas jakies leki podtrzymujace ciaze?ja dostalam duphaston.
mamuskax2
2008-11-25
06:14:28
Email
dostałam Luteinę .....za 4 tyg do kontroli i zobaczymy
jessy
2008-11-25
16:30:11
Email
to zycze wszystkiego dobrego.bedziesz sie oszczedzac to bedzie wszystko dobrze:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum