szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - balejaż w ciązy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asia30
2005-04-28
Email
jestem w piątym miesiącu ciązy i 15 maja jestem chrzestną na komunii, chcę sobie zrobić balejaż z dwóch kolorów czy ktoś słyszał z Was o czymś szkodliwym wynikającym z tego? Czy farbujecie sobie wlosy czy nic? Poradźcie chcę ładnie wyglądać.Asia
kaszu27
2005-04-28
15:50:46
Email
Witam! Ja już prawie od pół roku robię sobie balejaż i lekarz nic mi na to nie powiedział. Szukałam sama w poradach zdrowotnych odnośnie ciąży na temat farbowania włosów i nigdy naukowo nie stwierdzono, aby w jakikolwiek sposób miało to szkodzić dziecku!! Zatem możesz ładnie wyglądać na tą komunię!! Pozdrawiam!!
ala
2005-04-28
18:05:55
Email
Hej brzusie. Ja właśnie wczoraj zrobiłam kolor. Pomimo tego,że nigdzie nie znałazłam publikacji na temat szkodliwości takich zabiegów na nasze maluszki przez pierwsze cztery mieśiące ciąży nie farbowałam włosów. Tak przezornie. TEraz też zrobiłam to dopiero po raz drugi i już ostatni w ciązy. Fakt że nie robię tego sama. Polecam wybrać się do fryzjera on doradzi i wybierze odpowiednią farbę. Jeśli macie dość odrostów, czujecie się zaniedbane i nie macie ochoty pokazywac się ludziom, aWasze maleństwa sa już troszkę większe to myślę że wizyta u fryzjera dobrze Wam zrobi. Ja jetsem bardzo zadowolona.Pozdrawiam
renya
2005-04-28
18:10:09
Email
Hej! Ja również farbuje włosy. Na początku troszkę się obawiałam, więc po prostu zapytałam doktorka. Nie miał żadnych przeciwwskazań. Dodał nawet, że jeśli ma mi to poprawić nastrój - to jak najbardziej. Zatem: ZRÓB SIĘ NA BÓSTWO I MIEJ DOBRY HUMOR! Pozdrawiam serdecznie!
andzia
2005-04-29
11:06:12
Email
Ja robie balejage juz od dosc dawna lekarz nie odradzal a ja czuje sie duuuzoo lepiej jak chyba kazda kobieta dbajaca o siebie wiec dla lepszego samopoczucia idz do fryzjera
asia30
2005-05-01
23:05:05
Email
Dziekuję wam kobietki naprawdę poczułam się tak pewniej i lepiej , po tym wolnym idę umówić się na balejaż ! Nam też się nalezy odrobina luksusu!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum