szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Piersi w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama28
2005-04-27
Email
Brzuchatki :) powiedzcie - czym pielęgnować piersi w czasie ciąż? Chodzi mi głównie o przesuszone brodawki. Może macie jakieś sprawdzone sposoby? Pozdrawiam serdecznie.
mati81
2005-04-27
22:24:13
Email
Może uzyj maści Bepanthen, jest natłuszczajaca i do pielęgnacji piersi. Pozdrowionka:)
renya
2005-04-28
10:22:32
Email
Polecam oliwkę dla dzieci. Mimo że do kąpieli używam nawilżających olejków, skóra jest później sucha i naciągnięta (głownie na brzuchu i piersiach). Na brzuszek balsam Dove, a na piersi oliwka i od razu przychodzi ulga (szczególnie kiedy oba specyfiki nakłada tatuś - hihihi). Pozdrawiam!
kaszu27
2005-04-28
15:47:53
Email
Ja również używam od samego początku oliwki "bambino". Moje piersi są strasznie obolałe i napęczniałe, sutki zaczynają strasznie piec. Ogólnie to mój biust jest "playboyowskich" rozmiarów!!! Męża to cieszy.
mama28
2005-04-29
10:00:44
Email
Dziekuję dziewczyny, że mi doradziłyście. próbowałam raz oliwki bambino, ale nie wiedziałam jakie będą skutki. naczytałam się o nie smarowaniu brodawek w czasie ciąży ze względu na wcześniejsze porody i poronienia, ale moje były przesuszone. I bądź tu człowieku mądry. Teraz są w znacznie lepszym stanie. Dziekuję i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum